Хельмут спробує взяти реванш у Двана на High Stakes Duel III

Хельмут проти Двана

В рамках шоу High Stakes Duel Філ Хельмут зазнав поразки лише у восьмому матчі: його обіграв Том Дван. Перед цим Філ тричі обіграв Есфандіарі, тричі Негреану і один раз Ніка Райта.

У першому раунді поточної серії ігор Хельмут і Райт заплатили по 50 000$ за участь в першому матчі. Призовий фонд 100 000$ забрав 15-разовий володар браслетів WSOP. Райт відмовився від матчу-реваншу, відкривши двері Дван для участі у 2-му раунді, і durrrr повинен був внести 100 000$ в призовий фонд для участі в грі. Що він і зробив, після чого виграв матч.

Читати також: Нік Райт відмовився від реваншу з Хельмутом в High Stakes Duel 3

Філ за правилами шоу міг скористатися правом на реванш і Том не відмовив йому в цій справі. Матч, як завжди, буде проходити в студії PokerGO і транслюватися виключно в додатку PokerGO. На Youtube-каналі у вільному доступі будуть доступні нарізки кращих моментів.

Якщо Дван виграє матч-реванш, є велика ймовірність, що присутність Хельмута на шоу закінчиться. У зв'язку з тим, що WSOP не за горами, його увага зміститься в цьому напрямку, потенційно залишаючи місце відкритим для Філа Айві або інших відомих покерних персон, щоб битися з Дваном.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.