Хельмут втретє поспіль став переможцем хедз-апу з Есфандіарі

Філ Хельмут 2020

В покерному шоу High Stakes Duel пройшла вже третя дуель між Хельмутом і Есфандіарі. Перший раз гравці вносили бай-ін 100 000$, другий раз 200 000$, а в третій раз за столом виявилося 800 000$ на двох.

Есфандіарі – великий покерист, якому довгий час належав найбільший виграш в історії покеру. Антоніо ніяк не міг змиритися з тим, що двічі програв Хельмуту в очній дуелі і попросив реванш. Люб'язний Філ Хельмут погодився без роздумів, та ще й почав продавати своїм шанувальникам частки на цей поєдинок.

Перед грою Есфандіарі був налаштований рішуче і зазначив, що для нього перемога – справа честі і гроші не головне:

«Вважаю, що для мене гірше програвати з рахунком 0: 3, ніж Хельмуту програти в третьому матчі. Він дуже хоче перемогти, але я не можу цього допустити. Сьогоднішня перемога для мене потрібніша і я буду робити все, для того щоб рахунок не став 0:3»

...Але рахунок таки став 0:3. Під час третього матчу Есфандіарі показав дуже запеклу боротьбу, але виграти все одно не вдалося. Лідерство переходило від одного гравця до іншого до моменту, який виявився вирішальним.

Читати також: Гальфонда вразила гра Хельмута проти Есфандіарі

Есфандіарі отримав А-3 і мінімальний рейз з батону. Хельмут зробив рейз з великого блайнду з одномасними А-10, Есфандіарі поставив олл-ін на 43 великих блайнди, і Хельмут зробив снеп-кол.

У обох гравців на флопі старша пара, і у Есфандіарі було дев'ять чоп-аутів перед рівером. На жаль для Чарівника, жоден з аутів на рівері йому не доїхав, і Хельмут оформив третю перемогу поспіль ..

«Я просто радий, що все закінчилося, тому що Антоніо великий гравець», – сказав Хельмут після своєї перемоги.

За правилами шоу у Ефандіарі була опція зіграти ще раз за подвоєною ставкою і бай-ін склав би 800 000$, але Чарівник оцінив свої сили і відмовився від продовження битви.

Далі за правилами Хельмут міг дочекатися наступного суперника в 4-му раунді або забрати свій виграш. Філ вибрав друге і покинув перший сезон шоу переможцем, тримаючи в руках виграш 400 000$. Але пообіцяв обов'язково повернутися в другому сезоні.

Запис 3-го поєдинку між Есфандіарі і Хельмутом

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.