Хельмут зіграє проти Двана в High Stakes Duel III

Хельмут зіграє проти Двана

Визначився новий суперник Філа Хельмута в High Stakes Duel III. Нагадаємо, що попередній батл обмежився одним матчем, після якого Нік Райт відмовився брати реванш.

Більшість глядачів чекали суперника цікавіше і їх прохання почули організатори. Новим суперником Хельмута стане Том Дван і в разі своєї перемоги Дван стане багатшим на 200 000$. Перша зустріч відбудеться 25 серпня о 20:00, як думаєте хто стане переможцем?

Хельмут і Дван мають невелику історію в 2008 році на Національному чемпіонаті NBC по хедз-апу. "Durrrr" з кишеньковими десятками обіграв тузів Хельмута, завдяки десятці на терні. Після цього матчу вони обмінялися люб'язностями і Дван запропонував Хельмуту зіграти один на один. Тоді цей матч не відбувся, але через 13 років, вони все-таки зустрінуться в хедз-апі.

Читати також: Том Дван програв хедз-ап битву Дугласу Полку на WPT HU Championship

Том повинен врахувати те, що Хельмут не програє вже сім матчів поспіль. Раніше від нього фінансово постраждали Есфандіарі, Негреану і Нік Райт. Дван зобов'язаний показати дуже хороший покер, якщо розраховує на успіх.

Чи зможе Хельмут продовжити свою серію до восьми перемог? Або Дван завдасть першої поразки Хельмуту? Дізнаємося 25 серпня.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.