Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Хельмут зіграє з Негреану третій матч за 200 000$

Третій матч Хельмута і Негреану

Філ Хельмут і Даніель Негреану продовжать свою битву в High Stakes Duel. Нагадаємо, що попередні дві зустрічі впевнено виграв Хельмут і тепер, за правилами шоу, бай-ін став в два рази більше.

Зустріч відбудеться 24 червня о 04:00 під пильними об'єктивами телекамер. Покеристи внесуть бай-ін 200 000$ і переможець забере 400 000$: виглядає як відмінна можливість відігратися для Негреану?

Що стосується програми вечора, то все пройде за класичною схемою. Спочатку пройде The Hype Show, в рамках якого коментатори ознайомлять глядачів з поточним станом справ і представлять гравців. Далі пройде Weigh-in (зважування): покеристи привітають один одного і обміняються парою ласкавих слів. І, нарешті, сама дуель, яку транслюватимуть PokerGo.

Читати також: Філ Хельмут зіграв у покер зі знаменитим репером Дрейком

Цікаво, що букмекери все одно вважають фаворитом Негреану. Це незважаючи на те, що він уже двічі програв Хельмуту, а Хельмут тричі обіграв Есфандіарі. Коефіцієнти на сайті PokerShares наступні: Негреану - 1,69 Хельмут - 2,26.

Як ви вважаєте, чи зможе Негреану виграти в цей раз? Або Хельмут вкотре продемонструє білу магію?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.