HendonMob будуть показувати результати онлайн-турнірів

Hendonmob сайт

HendonMob – сайт статистичних даних, на якому вказані результати живих турнірів і кількість виграних призових покеристами. Пандемія коронавірусу внесла свої корективи в проведення живих покерних турнірів і практично всі вони перемістилися в онлайн.

В даний момент такі найбільші покерні серії, як WPT і WSOP проходять в онлайні на PartyPoker і GGпокерок. Поки що невідомо, коли пройде велика жива покерна серія і фахівці з офлайн гри вже почали перекваліфіковуватися в онлайн-гравців.

У зв'язку з проведенням живих покерних серій в онлайні, виникло питання чи вести облік призових за аналогією з живими турнірами. Тут виникає одна проблема: в онлайн-покері учасники турнірів грають з ніками, а не іменами і прізвищами.

Цю проблему вже вирішили деякі покер-руми: за фінальними столами учасники грають не з ніками, а з реальним ім'ям і прізвищем. Hendonmob повідомили, що будуть публікувати результати онлайн-турнірів, в яких покеристи грають під справжніми іменами.

Читати також: Анатолій Суворов виграв перший для Росії браслет WSOP 2020

GGпокерок під час WSOP Online до фінального столу використовують ніки, але все одно за підсумками турніру, всі хто потрапив в призи відображаються з реальними іменами. Під час серії WPT Online на PartyPoker гравці грають з реальними іменами з самого початку протягом всього івенту.

Ресурс Hendonmob також повідомив, що результати онлайн-івентів не будуть іти в залік загальних призових і не будуть враховуватися в розрахунку очок GPI. На прикладі Даніеля Негреану, можна подивитися результати потраплянь в призи покериста. Синім значком відзначені онлайн-результати:

Результати Негреану

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.