HexaPro Daily Races: виграй свою частину від 29 000€

HexaPro Daily Races

Спіни є досить складною дисципліною в покері, проте вони все більше набирають популярності серед рекреаційних гравців. Особливо популярною зараз стає прискорена версія спінів.

У Unibet Poker також є такий формат турнірів: HexaPro Banzai. Структура і формат прискорених спінів HexaPro Banzai по-суті не відрізняється від Spins Ultra або Spin&Go Flash: стартовий стек 300 фішок, рівні по одній хвилині і відсутність анте. Бай-іни турнірів HexaPro Banzai також стандартні від 1€ до 10€.

Увага: для росіян гра на Unibet Poker недоступна. Українці і білоруси можуть грати в цьому румі без обмежень.

З 1 по 25 квітня гравці Unibet Poker можуть брати участь в гонках HexaPro Daily Race. Кожна гра в HexaPro, в яку ви граєте, може принести вам додаткові гроші.

Приєднуйтесь до щоденних перегонів на високих, середніх або низьких ставках, щоб почати заробляти очки. Вам просто потрібно награти достатньо, щоб піднятися в таблиці лідерів і отримати грошові призи. Нові гонки проходять щодня, тому є багато можливостей виграти свою частку від 29 000 євро.

Як грати в HexaPro

  • Ви заробляєте очки за кожну гру, в яку ви граєте, незалежно від результату.
  • Отримуйте додаткові бали кожен другий раз, коли ваш множник дорівнює 1,5x.
  • Слідкуйте за щоденними таблицями лідерів в покерному клієнті.
  • По неділях всі призи як мінімум подвоюються.

Такий формат турнірів приверне велику кількість рекреаційних гравців. Таким чином, якщо ви досвідчений гравець, у вас є хороший шанс заробити на помилках в грі слабких покеристів. З нарахуванням очок на кожному рівні, можна ознайомитися на офіційному сайті Unibet. Всім вдалої гри!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.