Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

HexaPro Daily Races: виграй свою частину від 29 000€

HexaPro Daily Races

Спіни є досить складною дисципліною в покері, проте вони все більше набирають популярності серед рекреаційних гравців. Особливо популярною зараз стає прискорена версія спінів.

У Unibet Poker також є такий формат турнірів: HexaPro Banzai. Структура і формат прискорених спінів HexaPro Banzai по-суті не відрізняється від Spins Ultra або Spin&Go Flash: стартовий стек 300 фішок, рівні по одній хвилині і відсутність анте. Бай-іни турнірів HexaPro Banzai також стандартні від 1€ до 10€.

Увага: для росіян гра на Unibet Poker недоступна. Українці і білоруси можуть грати в цьому румі без обмежень.

З 1 по 25 квітня гравці Unibet Poker можуть брати участь в гонках HexaPro Daily Race. Кожна гра в HexaPro, в яку ви граєте, може принести вам додаткові гроші.

Приєднуйтесь до щоденних перегонів на високих, середніх або низьких ставках, щоб почати заробляти очки. Вам просто потрібно награти достатньо, щоб піднятися в таблиці лідерів і отримати грошові призи. Нові гонки проходять щодня, тому є багато можливостей виграти свою частку від 29 000 євро.

Як грати в HexaPro

  • Ви заробляєте очки за кожну гру, в яку ви граєте, незалежно від результату.
  • Отримуйте додаткові бали кожен другий раз, коли ваш множник дорівнює 1,5x.
  • Слідкуйте за щоденними таблицями лідерів в покерному клієнті.
  • По неділях всі призи як мінімум подвоюються.

Такий формат турнірів приверне велику кількість рекреаційних гравців. Таким чином, якщо ви досвідчений гравець, у вас є хороший шанс заробити на помилках в грі слабких покеристів. З нарахуванням очок на кожному рівні, можна ознайомитися на офіційному сайті Unibet. Всім вдалої гри!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.