HexaPro Jackpot Mania: високі множники на Unibet

HexaPro Jackpot Mania

Спіни є досить складною дисципліною в покері, проте вони все більше набирають популярності серед рекреаційних гравців. Особливо популярною зараз стає прискорена версія Спінів.

У Unibet Poker також є такий формат турнірів: HexaPro Banzai. Структура і формат прискорених Спінів HexaPro Banzai по-суті не відрізняється від Spins Ultra або Spin&Go Flash: стартовий стек 300 фішок, рівні по одній хвилині і відсутність анте. Бай-іни турнірів HexaPro Banzai також стандартні від 1€ до 10€.

Читати також: Оновлення ігрового клієнта і програми лояльності на Unibet Poker

У лютому на Unibet Poker повертається акція HexaPro Jackpot Mania, в рамках якої можуть випасти найвищі множники. Починаючи з 17:00 і 21:00 будуть з'являтися вісім множників 100х! У лобі встановлений зворотний відлік, так що ви можете побачити на якому рівні бай-іна і скільки ігор залишилося до виграшу наступного джекпоту.

Такий формат турнірів приверне велику кількість рекреаційних гравців. Таким чином, якщо ви досвідчений гравець, у вас є хороший шанс заробити на помилках в грі слабких покеристів. Всім вдалої гри!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.