High Stakes Duel: Хельмут виграв сьомий матч поспіль

High Stakes Duel

Філ Хельмут перемагає вже сьомий раз поспіль на High Stakes Duel. На цей раз його опонентом був маловідомий Нік Райт - спортивний журналіст і покерист-любитель. Не зовсім той суперник, якого хочуть бачити глядачі, але працюємо з тим, що є.

Загалом перший матч відбувся і переможцем виявився, як не дивно, володар 15-ти золотих браслетів Філ Хельмут. Після матчу Нік Райт відгукнувся про поєдинок наступним чином:

«Я боровся проти Хельмута близько шести годин. За цей час у мене трапилися як кращі, так і гірші роздачі в моєму житті. В останній роздачі я зібрав флеш по сімці, а Хельмут по вісімці, що дозволило йому обнулити мене»

High Stakes Duel 3

Хельмут перейшов в 2 раунд, де у Райта є перша можливість відігратися в матчі-реванші з бай-іном 200 000$. Райт натякнув на те, що хоче брати участь у другому раунді, але взяв 71 годину на роздуми.

Домінування Хельмута на High Stakes Duel триває після його перемоги над Райтом. У другому раунді High Stakes Duel III на кону буде 200 000$, чи погодиться Хельмут зіграти ще раз? Або це була розминка перед боєм з Айві? Дізнаємося зовсім скоро в новинній стрічці Cardmates.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.