Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

High Stakes Duel II: Хельмут знову обіграв Негреану

High Stakes Duel II

В рамках High Stakes Duel за покерним столом знову зустрілися два відомих покер-про: Негреану і Хельмут. Нагадаємо, що в першій дуелі за 50 000$, переможцем став Філ Хельмут, який вкотре показав "білу магію".

Друга зустріч відбулася сьогодні вночі, але вже не за 50 000$, а за 100 000$. Протистояння тривало близько п'яти годин і серед учасників батлу не було явного лідеру. Обидва покериста рідко йшли в олл-ін і показували досить обережний покер.

Читати також: Брансон назвав Хельмута найвеличнішим турнірним гравцем у Холдем

Глядачам найбільше запам'ятався незвичайний блеф від Філа ближче до кінця гри. На дошці 6-K-6-8-9 Хельмут з ​​10-2 зробив велику ставку по ріверу. Даніель Неграну зібрав дві пари, взяв час на роздуми, а потім відправив карти в пас...

«Я просто розбомбив його і блефував з десяткою на рівері олл-ін, і слава Богу, що він скинув карти, - сказав Хельмут.

В останній роздачі вечора Хельмут пішов в олл-ін з А-4, на що Негреану зробив кол з кишеньковими вісімками. Хельмуту пощастило зібрати флеш по одній карті, що принесло йому перемогу в другому поєдинку.

Філ залишається непереможним в High Stakes Duel, бо тричі обіграв Есфандіарі і на даний момент двічі обіграв Негреану. Цікаво, що букмекери вважали фаворитом Негреану, але він не виправдав їхніх очікувань.

Хайлайти 2-го матчу Хельмута і Негреану


Нагадаємо, що за правилами шоу протягом 30 днів після закінчення гри, у Негреану є можливість попросити реванш. Коштувати це покеристу буде вже дорожче. У разі згоди Хельмута, нас чекає нова битва за 200 000$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.