High Stakes Duel II: Хельмут знову обіграв Негреану

High Stakes Duel II

В рамках High Stakes Duel за покерним столом знову зустрілися два відомих покер-про: Негреану і Хельмут. Нагадаємо, що в першій дуелі за 50 000$, переможцем став Філ Хельмут, який вкотре показав "білу магію".

Друга зустріч відбулася сьогодні вночі, але вже не за 50 000$, а за 100 000$. Протистояння тривало близько п'яти годин і серед учасників батлу не було явного лідеру. Обидва покериста рідко йшли в олл-ін і показували досить обережний покер.

Читати також: Брансон назвав Хельмута найвеличнішим турнірним гравцем у Холдем

Глядачам найбільше запам'ятався незвичайний блеф від Філа ближче до кінця гри. На дошці 6-K-6-8-9 Хельмут з ​​10-2 зробив велику ставку по ріверу. Даніель Неграну зібрав дві пари, взяв час на роздуми, а потім відправив карти в пас...

«Я просто розбомбив його і блефував з десяткою на рівері олл-ін, і слава Богу, що він скинув карти, - сказав Хельмут.

В останній роздачі вечора Хельмут пішов в олл-ін з А-4, на що Негреану зробив кол з кишеньковими вісімками. Хельмуту пощастило зібрати флеш по одній карті, що принесло йому перемогу в другому поєдинку.

Філ залишається непереможним в High Stakes Duel, бо тричі обіграв Есфандіарі і на даний момент двічі обіграв Негреану. Цікаво, що букмекери вважали фаворитом Негреану, але він не виправдав їхніх очікувань.

Хайлайти 2-го матчу Хельмута і Негреану


Нагадаємо, що за правилами шоу протягом 30 днів після закінчення гри, у Негреану є можливість попросити реванш. Коштувати це покеристу буде вже дорожче. У разі згоди Хельмута, нас чекає нова битва за 200 000$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.