High Stakes Duel: Негреану постарається взяти реванш 5 травня

Хельмут против Негреану

5 травня відбудеться другий поєдинок між Хельмутом і Негреану в рамках шоу High Stakes Duel. Нагадаємо, що переможцем першої зустрічі став Філ Хельмут, який в черговий раз показав свою улюблену "білу магію". В один момент перевага Негреану в фішках становило 33 до 1, але Філ зміг відігратися.

У вирішальній роздачі Хельмут блефував з А-8 на флопі K-6-5 і терні з дев'яткою. На рівері йому доїхала сімка і дала стріт, а Негреану зловив дві пари. Після цього Негреану вже не зміг повернути собі перевагу.

Зрозуміло, що на одному матчі Негреану не зупиниться і йому хочеться відігратися. Добре, що в правилах шоу, це передбачено і 5 травня о 13:00 нас всіх чекає другий раунд захоплюючого поєдинку. Цього разу бай-ін буде вдвічі дорожче, тобто не 50 000$, а 100 000$.

Читати також: Брансон назвав Хельмута найвеличнішим турнірним гравцем у Холдем

Володарі платної підписки PokerGo зможуть спостерігати за прямою трансляцією цієї події. Ті, у кого її немає, зможуть побачити вступне відео із "зважуванням" покеристів, а також найцікавіші роздачі поєдинку.

Букмекери як і раніше вважають фаворитом саме Негреану, незважаючи на його поразку в першому матчі. На його перемогу пропонують коефіцієнт 1,60, тоді як шанси Хельмута оцінюють в 2,47. А як вважаєте ви, хто переможе?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.