High Stakes Duel: Негреану проти Персона

Негреану проти Персона

Покерне шоу High Stakes Duel повертається! 8 травня стартує новий поєдинок, в якому зустрінуться Даніель Негреану та Ерік Персон. В цей раз організатори додали родзинку у вигляді андеркарту з дуже цікавими учасниками.

В основному матчі Даніель і Ерік внесуть бай-ін 50 000$, але на цьому не зупиняться. Вже відомо про повторний матч 9 травня, в якому покеристи зіграють вже по 100 000$. Гравець, який зуміє виграти двічі поспіль - стане чемпіоном High Stakes Duel 4. Тобто у регламенті закладена можливість лише одного реваншу.

Фаворитом на папері звичайно вважається саме Даніель. До речі, йому корисно буде розім'ятись перед WSOP 2023, на який KidPoker вже виділив 1 000 000$ для бай-інів.

Андеркарт: хто на розігріві?

Це саме той випадок, коли андеркарт не менш цікавий, ніж основний поєдинок. Хоча бай-ін значно менший: по 10 000$, тим не менш зіграють два відомих гравці: Майк Матусов та Шон Діб.

Читати також: Шон Діб розповів як проходить парі на 1 000 000$

Шон – справжній професіонал, який 137 разів завершував турніри WSOP в призах. Майка у рейтингах Світової серії покеру не побачиш, однак за всю свою кар'єру він виграв понад 10 000 000$. Так що, це буде однозначно цікаве протистояння. Як гадаєте, хто вийде з цієї дуелі переможцем?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.