Хольц лідирує після двох матчів з Малиновським

Хольц против Малиновского

8 березня Федір Хольц і Віктор Малиновський продовжили грати свій хедз-ап батл на GGпокерок. У цей день покеристи зіграли другу ігрову сесію і поки що лідером залишається саме Хольц, незважаючи на те, що букмекери вважали фаворитом Малиновського.

Перший матч

У першому матчі Хольц і Малиновський грали всього один стіл, тому глядачі скаржилися на малу кількість екшну. До четвертої години гри Хольц настільки часто перемагав в роздачах, що його профіт становив уже близько 100 000$. Але ближче до кінця сесії Малиновському вдалося відіграти більше половини від цієї суми.

Зробив він це в ключовий роздачі дня:

Всього в першій зустрічі було зіграно 458 роздач і Хольц відіграв в +37 000$.

Другий матч

У другому матчі покеристи грали відразу два столи і за хедз-апом стало цікавіше спостерігати. Паралельно з хедз-апом Віктор грав дорогий турнір за 102 000$ на ПатіПокер і турніри на GGпокерок.

Учасники хедз-апу показали відмінний рівень гри, який відзначили коментатори трансляції. За підсумками 428 рук зіграних у другому матчі, переможцем став знову Хольц: +14 650$.

Що далі?

На даний момент зіграно 887 роздач за два матчі: Хольц лідирує і йде в плюсі ​​на 52 000$. Покеристам належить зіграти ще два матчі: 10 і 12 березня, а за прямою трансляцією можна спостерігати на сайті Cardmates.

Що стосується фаворита зустрічі, то на даний момент букмекери вважають таким вже Хольца: на його перемогу коефіцієнт 1.62, тоді як на Малиновського 2.36. 10 березня відбудеться третій поєдинок хедз-ап батлу.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.