Хольц втретє поспіль обіграв Малиновського в хедз-ап батлі

Федір Хольц 2021

У середу Хольц і Малиновський зіграли третій матч свого хедз-ап батлу. Нагадаємо, що в попередніх сесіях двічі переможцем ставав Федір:

  • 1 матч: Хольц + 37 000$
  • 2 матч: Хольц +14 650$

Хольц не став робити винятків для третього матчу і знову обіграв Малиновського. Варто зазначити, що всю гру Федору заходила гарна карта і німець збирав відмінні комбінації. Віктору доводилося часто скидати карти, а в момент, коли у Малиновського була сильна рука - Хольц просто відправляв свої карти в пас.

За підсумками третього матчу покеристи відіграли 519 роздач і Хольц показав профіт +108 000$. В загальному результаті челенджу німецький покерист лідирує на 160 000$.

Читати також: Малиновський виграв 842 000$ в найбільшій роздачі в історії онлайн-покеру

В даний момент GGпокерок не приймає ставки на переможців всього хедз-ап батлу, але ви можете поставити на переможця четвертого матчу: 1.75 на Малиновського та 2.18 на Хольца. Букмекери продовжують наполегливо вважати фаворитом Віктора, але поки що Хольц тричі ставав переможцем.

В учасників хедз-ап батлу залишився лише один матч: фінальний. Він пройде 13 березня в 20:00, а за його прямою трансляцією можна стежити на сайті Cardmates. Як ви вважаєте, чи зможе Малиновський зробити камбек?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.