Качалов зіграє в Мейн Івенті Чемпіонату України зі спортивного покеру

Ми вже писали раніше про те, що з 20 по 28 червня в Full House Kharkiv відбудеться Чемпіонат України зі спортивного покеру – Ukraine Championship.

Загальна гарантія серії складе 2 000 000 гривень, а всього пройде вісім турнірів. В рамках серії також відбудеться Мейн Івент вартістю 550 гривень, а щоб увійти в турнір в останні дні, необхідно буде заплатити 5 500 гривень.

Головна подія серії має гарантію в 1 000 000 гривень, і проходити він буде з 23-го по 28-е червня.

Читати також: PokerMatch і Євген Качалов: співпраця триває

Організовує серію Всеукраїнська федерація спортивного покеру, а пройде вона за підтримки топового українського покер-руму PokerMatch і українського Міністерства молоді та спорту.

Серед іменитих учасників турніру буде найуспішніший український покерист і амбасадор ПокерМатч Євген Качалов, який заробив за всю свою кар'єру покеру понад 9 000 000 доларів у живих турнірах.

Таким чином всі, хто братиме участь в Мейн Івент зможуть зіграти за одним столом з легендою українського живого покеру. Євген своєю чергою збирається завоювати для себе звання Чемпіона України зі спортивного покеру, тому покаже високий рівень гри.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.