Камбек місяця: Данте Гойя зміг розкрутитися з двох ВБ та виграти PLO Championship на серії WSOP

Бразильському покеристу вдалося розкрутитися з двох блайндів та забрати останній браслет на серії WSOP Paradise на Багамах

​Під час розіграшу останнього браслету на серії WSOP Paradise бразилець Данте Гойя Фернандес оформив камбек, який надовго запам'ятається учасникам фестивалю. Історія із «розкруткою місяця» сталася у турнірі PLO Championship з бай-іном 10 000$.

Подія з Омахи зібрала 104 входи та 1 040 000$ призового фонду. Лише 16 гравців потрапили до призової зони, а 13 з них пройшли у фінальний день останнього браслетного івенту на Багамах.

До топ-3 бразилець вийшов із найменшим стеком – у якийсь момент він залишився всього з двома блайндами у грі. Але декілька вдалих олл-інів дозволили йому не тільки стати чіплідером, а й виграти турнір. За перше місце Данте Гойя отримав разом із браслетом 277 700$ призових.

До цієї перемоги в активі Фернандеса був лише один фінальний стіл на серії WSOP – у 2022-му році йому вдалося вийти за фіналку змішаного турніру NLH/PLO з бай-іном 5 000$. За словами бразильського покериста перше місце у турнірі WSOP для нього «дуже багато значить».

«Це було якесь божевілля. Мені дуже пощастило із трьома руками», – прокоментував свій камбек Гойя.

Топ-5 фіналістів $10K PLO Championship

МісцеГравецьКраїнаПризові
1Данте ГойяБразилія277 700$
2Джим КоллопіСША171 200$
3Брайс ЙокіСША120 900$
4Джеймс КейсментСША87 600$
5Гевін АдреановВелика Британія65 100$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (1)

Не кожному таке під силу

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.