Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Канадець виграв 30 років безкоштовної участі у Мейнах WSOP

МЕ

Перед початком цьогорічної Світової серії покеру, організатори оголосили про акцію "WSOP Main Event Seat for 30 Years". По назві зрозуміло, що в промо розігрували 30 років безкоштовної участі в Мейн Івентах WSOP.

Єдиною умовою для акції було перевершити попередній рекорд по кількості входів в Мейні (8 773 у 2006 році). Учасникам Головної Події це вдалось: зібрали понад 10 000 входів.

Читати також: Хельмут 8 років не може потрапити в ITM Мейн Івенту WSOP

Далі кожному учаснику присвоїли порядковий номер в лотереї. Випадковим чином визначили переможця: ним став Джейсон Кларк з Канади. У грошовому еквіваленті Кларк виграв 300 000$, тому що зможе наступні 30 років безкоштовно реєструватись у Мейні з бай-іном 10 300$.

За 12 років гри в живий покер Джейсон виграв лише 160 000$. На WSOP 2023 у канадця лише три незначних ITM. Цікаво, яких результатів досягне Кларк у наступні 30 років?

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі (2)
Україна KAPITAN_DJEK Експерт
Експерт

Оце круто 👍

1 відповідь
Україна Aiterok Гуру
Гуру

Це точно,думаю це не поганий вклад і мотивація почати займатись покером професійно

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.