Канадський хайролер Метт Марафіоті помер у віці 33-х років


Час від часу покерне комьюніті вражають новини про раптову смерть відомих покеристів і далеко не завжди це гравці похилого віку.

Днями англомовна спільнота дізналася про смерть 33-річного канадського покериста-хайроллера – Меттью Марафіоті.

За попередніми даними, покерист помер в результаті падіння з балкона квартири свого друга з висоти 28-го поверху.

Читати також: Шестиразовий чемпіон WSOP Лейн Флек помер у віці 52-х років

Представники правоохоронних органів припускають версію самогубства і намагаються з'ясувати мотиви такого вчинку. Незадовго до своєї смерті покерист публікував у Твіттері та Інстаграмі пости з різноманітними теоріями змови та стверджував, що "ілюмінати" хочуть відправити до психіатричної лікарні.

«Все має такий вигляд, ніби буде підлаштовано, щоб я зник перед судом і не зміг викрити всіх ілюмінатів за допомогою фактичних доказів. Буде або арешт або зникнення. Я в будь-якому випадку мертвий» – написав Марафіоті минулого четверга під опублікованим Селфі на березі річки Гудзон.

Кілька днів тому він розмістив у себе в Інстаграмі фото чоловіка в сорочці з коміром, який стоїть в коридорі багатоквартирного будинку і написав наступне:

«Якщо я вийду з цієї квартири, мене змусять зникнути. Якщо я залишуся, вони скажуть, що я божевільний, і не підуть. Якщо я зникну або якщо оголосять що я збожеволів – це підстава, і мене катують. Семмі, я так тебе люблю. Ти для мене цілий світ. Я завжди з тобою, не дивлячись ні на що. З любов'ю, тато» – написав Метт.

Сам покерист повинен був з'явитися в суд 17-го серпня з приводу слухання справи про опіку над своїм сином, а "дивний чоловік" на фотографії міг бути водієм, якого прислали за Марафіоті його друзі або члени сім'ї.

Що стосується професійних успіхів Меттью Марафіоті, то за всю свою кар'єру він заробив 2 846 160$ ​​у живих турнірах. Його найбільшими призовими стали 381 500$ за друге місце в браслетному турнірі хайролерів на WSOP 2010 у Лас-Вегасі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.