Карлсен відмовився від шахової корони та зіграв МЕ EPT Monaco

Магнус Карлсен 2023

1 травня сталася подія, яку чули навіть ті, хто не дуже цікавиться шахами. Магнус Карлсен вперше за 10 років перестав бути чемпіоном світу з цієї гри. При чому він з власного бажання відмовився захищати шахову корону.

Новим чемпіоном світу з шахів став Дін Ліжень з Китаю. Магнус не дуже непокоївся з цього приводу і вже на наступний день сів на літак, щоб добратися до Монако, в якому проходить престижна серія EPT.

Читати також: Шахматист виграв черговий великий турнір на GGпокерок

Мейн Івент EPT Monaco на момент написання новини ще продовжується. Але Магнус вже завершив свою участь в ньому, проте потрапив у зону ITM: 63-е місце та 15 000€ призових. Цей достойний результат не є випадковістю, тому що Карлсен вже давно не новачок в покері.

До речі, Карлсен – не єдиний шахіст, який брав участь у Мейні. Ще в ньому зіграла прекрасна Александра Ботез:

Александра Ботез 2023

Магнус дотримується думки, що шахісти грають в покер не тільки заради розваги. У декого з них є великий потенціал для того, щоб досягти великих успіхів. Але на рахунок себе у нього немає великих планів:

«В мене немає амбіцій в покері. Мені подобається грати, це цікавий виклик, але ще раз повторюсь: без амбіцій»

Але щось підказує, що Магнус зможе досягти вдалих результатів, якщо серйозно займеться покером. Тим паче, вже через місяць розпочинається WSOP 2023, на якому можливо ми побачимо екс-чемпіона світу з шахів за покерним столом...

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.