Кенні відмовився зіграти в хедз-ап проти Полка за 1 000 000$

​Цього року покерна спільнота багата на різного роду хедз-ап челенджі, які влаштовують між собою відомі покеристи.

Днями в англомовній покерній спільноті розгорівся скандал між популярним американським гравцем Бріном Кенні та іншим не менш популярним покеристом зі США Дугласом Полком.

Все почалося з публікації Бріна Кенні у Твіттері. де він привітав всіх чоловіків з Днем Батька і паралельно зробив невелику рекламу своїх навчальних курсів по покеру.

Читати також: Брін Кенні виграв у Майкла Швіммера 597 000$ за одну роздачу

Все б нічого, та тільки Кенні зазначив, що "більшість покерних навчальних курсів – це сміття". Полк не міг пройти повз реклами Кенні й написав йому уїдливий коментар, заявивши, що курси Бріна "повний відстій".

Дуглас Також заявив, що вважає себе найкращим гравцем і що він "забере все їх гроші". У відповідь Кенні назвав Полка "овечкою у хедз-ап Холдемі", на що Дуглас навіть поміняв у себе аватарку у Твіттері на фотографію вівці.

Традиційно на цьому тролінг Полка не закінчилася і через кілька уїдливих коментарів у бік один одного Полк викликав Кенні на хедз-ап битву:

«Гаразд, дурню, погнали. Якщо я вівця в HUNL, це повинно бути EZ. Ліміти 500$/1 000$, 2 столи, 100 ББ, по 1 млн на сторону. Я б, чорт забирай, знищив тебе, так що давай подивимося, які відмовки про сенс життя або ще про щось ти вигадаєш» – написав Полк.

Брін Кенні своєю чергою відмовився від пропозиції Полка, назвавши його "клоуном" і заявивши, що цей хедз-ап буде для нього марною тратою часу. Цікавим є той факт, що ще зовсім недавно Кенні сам пропонував зіграти в хедз-ап Філу Хельмуту на 1 000 000$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.