Керівник WPT Global: «PokerStars втрачає позиції тому, що належить великій корпорації»

Президент WPT Global Алекс Скотт

Керівник та один з засновників покер-руму WPT Global, Алекс Скотт, нещодавно дав інтерв'ю, у якому розповів, що WPT Global планує обігнати PokerStars за обсягом гри в найближчі кілька років. Нагадаємо, що у березні 2024 року WPT Global увійшов до топ-3 найпопулярніших румов за обсягом трафіку в кеші, хоча ще в січні його не було і в топ-10.

Зараз лідерами індустрії є GGPoker, PokerStars – другі, ми – треті. Ми змогли зайняти цей рядок за два роки. Можливо, це найшвидше зростання за всю історію онлайн-покеру. Бувають дні, коли нам буквально трішки не вистачає, щоб обігнати PokerStars. 

Але PokerStars зараз занепадають. Думаю за рік чи два ми їх обженемо. А ще за 3-5 років станемо топ-1. Причина, чому PokerStars втрачає позиції в тому, що зараз цей покер-рум входить до складу Flutter - це величезна корпорація, в якій покер займає лише невелику частину. Тому PokerStars зараз – це не той PokerStars, який стрімко розвивався кілька років тому. Аналогічна ситуація з румом partypoker, що входить до складу Entain.

Управлінням цих румів займаються корпорації, які сфокусовані в першу чергу на казино і ставках на спорт. Люди в цих корпораціях насправді не розуміють, що робити з покером. Покер дуже відрізняється від усіх інших ігор. У мене у самого був досвід роботи в Microgaming (один із найбільших операторів слотів). Ця компанія теж не розуміла, що робити з покером.

Весь ринок онлайн-покеру оцінюється десь у $3-4 мільярди на рік. У той час як ринок ставок на спорт разів у 5 більше. І я розумію, чому люди в керівництві Flutter та Entain дуже мало часу розмірковують над тим, що робити з покером. Це просто дуже невелика частина їхнього бізнесу. Але в онлайн-покері, як і раніше, є багато грошей. У покері можна досягти успіху, якщо ти розумієш, як працює цей бізнес і готові інвестувати у цей бізнес.

Покер занадто складна та тонка гра, щоб освоїти її за кілька днів. Щоб стати експертом, потрібні місяці, навіть роки пристрасного навчання та гри, а без цього досвіду ви робитимете помилки. Це те, чим ми зараз займаємось. WPT Global керує група пристрасних гравців у покер. Нам справді не все одно. Ми знаємо, що таке бути гравцем. Ми знаємо чого хочуть гравці. Ми є частиною цього ком'юніті.​

Алекс Скотт очолює WPT Global з 2024 року. До цього він працював в PokerStars на позиції спеціаліст з роботи з клієнтами початкового рівня. Після PokerStars перейшов у Full Tilt, де очолював команду, що розробляла нові функції програмного забезпечення. Потім перейшов до Microgaming, де пройшов шлях до керівника підрозділу покеру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (2)
Україна espressoprofit Експерт
Експерт

Зараз у світі покеру так не хватає "пропокерного руму " зразка Poker Stars на початку 2000х років ,де є тільки покер і нічого крім його.Дуже сподіваюсь що такий рум все ж з'явиться .

Відредаговано
0 відповідей
Україна Vetal Легенда
Легенда

Нагадаємо, що у березні 2024 року WPT Global увійшов до топ-3 найпопулярніших румов за обсягом трафіку в кеші, хоча ще в січні його не було і в топ-10. 

ПокрМатч пвний час теж займав першу сходинку та це не означа що вони можуть посунути ПС

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.