Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Kindred Group (Unibet) купили всі акції компанії Relax Gaming


Європейський гемблінговий оператор Kindred Group, в орбіту якого входить покер-рум Unibet Poker розширюється завдяки купівлі інших гемблінгових компаній.

Нещодавно Kindred Group зробили операцію з придбання всіх акцій компанії Relax Gaming, яка займається розробкою софту для онлайн-гемблінгу.

Kindred Group придбали 66,6% акцій Relax Gaming і, таким чином, повністю поглинули цю компанію. Вони почали скуповувати акції Relax Gaming ще у 2013-му році.

Читати також: Unibet Poker йде з ринку Молдови, Казахстану і Росії

За попередніми даними сума придбання акцій, що залишилися складає близько 300 000 000€. Очікується що дане придбання посилить обидві компанії. Наразі Relax Gaming налічує у своєму складі 240 співробітників, які працюють на Мальті, в Естонії, Швеції та Сербії.

Представники Kindred Group заявили, що мають намір залишити Relax Gaming їх незалежність (своя Рада директорів і свої менеджери).

Своєю чергою Relax Gaming зможуть працювати ефективніше всередині Kindred Group, оскільки будуть менше залежати від зовнішніх інвестицій. Також завдяки тому, що Kindred Group раніше вже володіли контрольним покет акцій цієї компанії - будь-якої зміни основних кадрів очікувати не слід, а значить остаточне "злиття" має відбутися швидко.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.