Китай посилює боротьбу з онлайн-гемблінг в своїй країні


Китай серед світового покерної спільноти славиться своєю суперечливістю. З одного боку на території КНР проживає дуже багато любителів онлайн-покеру, проте з іншого боку Китай також відомий своїми суворими законами щодо гемблінгової індустрії.

Не так давно Конгрес народних представників КНР прийняв поправки до Кримінального Кодексу.

Вони посилюють покарання за сприяння іноземним провайдерам, які надають свої нелегальні умови онлайн-гемблінгу на території країни.

Читати також: PokerStars пішли з ринку Китаю, Тайваню і Макао починаючи з 1 вересня

Тепер за сприяння або за спільну роботу з гемблінговими операторами з інших країн – вам може загрожувати до 10 років позбавлення волі. Поправки до закону набудуть чинності вже з початку березня, однак до 30 квітня у всіх, хто займається подібною діяльністю є шанс на "явку з повинною".

Китайський уряд обіцяє, що той, хто скористається даною пропозицією і "покається у скоєному" – отримає більш м'яке покарання і можливо навіть просто відбудеться легким переляком, якщо не порушив занадто багато законів. Ті ж, хто не захоче зізнатися в скоєному злочині судитимуть за всією суворістю нових законів.

Дана ситуація створює проблеми для китайських програм і офшорних покер-румів, однак це навряд чи істотно змінить ситуацію. Піде більше коштів і часу на конвертацію та транзакції, а також на обхід блокування, однак цей прибутковий ринок сам собою нікуди не зникне.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.