Ілля Болонін «Відкрита енциклопедія з гри у NL Holdem»

Ілля Болонін «Відкрита енциклопедія з гри у NL Holdem»

Оригінальна назва: Ілля Болонін: «Відкрита енциклопедія з гри у NL Holdem»

Автор: Ілля Болонін

Рік: 2011

Мова: російська

Розділ: Книги про математику покеру

Дисципліни: безлімітний холдем

Опублікована у 2011 році «Відкрита енциклопедія з гри у NL Holdem» російськомовного гравця і тренера Іллі Болоніна недарма називається саме «енциклопедією» покеру – адже на 500 сторінках книги докладно розкриваються особливості гри у безлімітний холдем. Спочатку вона була запланована як настільна книга, у якій можна було б оперативно знайти відповідь на запитання щодо будь-якого розіграшу.

Автор глибоко і детально аналізує усю ту різноманітність ситуацій, які зустрічаються при грі у НЛ Холдем, використовуючи приклади з математичними розрахунками та поясненнями.

Основною цільовою аудиторією книги автор назвав 6-макс гравців NL25 – NL200, хоча писалася вона для покеристів абсолютно всіх лімітів від початківців до досвідчених регулярів.

Прочитайте «Відкрита енциклопедія з гри у NL Holdem» Іллі Болоніна, завантаживши книгу в форматі PDF або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Енциклопедія із НЛ Холдему написана російською мовою, тому в ній немає помилок перекладу або особливостей зарубіжного підходу до гри. Частково через це книга зібрала багато схвальних відгуків у російськомовному ком'юніті.

Трохи про автора:

На момент написання книги Ілля Болонін був регуляром NL200 і тренером PokerStrategy з 5-річним досвідом перекладу покерних матеріалів.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук