Користувач Lucy7
Автор
Lucy7
Оновлено

Посібник для самостійного навчання з покеру на мікролімітах

Посібник для самостійного навчання з покеру на мікролімітах
0.0
Посібник для самостійного навчання по покеру на мікролімітах
Рік:
0
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-

Більшість книг про покер, відеоуроки, ВОД-и та інший навчальний матеріал націлений на гравців, які більш-менш впевнено грають на низьких лімітах або намагаються побити мікроліміти. Але що ж почитати гравцям, які тільки почали знайомство з покером?

Вам підійдуть матеріали з нашого розділу «Школа покеру» або покерні посібники для самостійного навчання.

Один з таких пропонує ресурс Bettr.ru: «Посібник для гри в покер на мікролімітах» у вигляді спеціальної програми, де крім книжкового матеріалу ви отримуєте набір таблиць і відео. Цей комплекс матеріалів – платний.

Ми не пропонуємо купувати книги з покеру, в мережі ви знайдете багато безкоштовного навчального матеріалу для новачків, але ви можете вивчити безкоштовну демо-версію самовчителя з покеру і вирішити чи потрібна вам ця книга. Її вартість на bettr.ru приблизно 3 000 рублів.

Прочитайте фрагменти «Посібник для самостійного навчання по покеру» російською мовою, скачавши демо книги в форматі PDF.

Покерний посібник для самостійного навчання відмінно підійде для людей, що віддають перевагу самоосвіті. Матеріал у книзі розрахований на гравців у безлімітний холдем на лімітах від NL2 до NL25.

Автор стверджує, що книга в комплексі з програмою сприяє швидкому й ефективному закріпленню базових покерних принципів і стрімкого підйому по лімітах. Вона вчить усувати власні помилки в грі і допомагає знайти правильну покерну психологію.

Посібник для самостійного навчання по покеру допоможе вам навчитися грати в плюс на мікролімітах в найкоротші терміни і не виходячи з дому.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук