Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Тревіс Штеффен «Пікова продуктивність у покері»

Тревіс Штеффен «Пікова продуктивність у покері»
4.6
«Peak Performance Poker: Revolutionizing the Way You View the Game» («Пікова продуктивність при грі в покер: революціонізуємо ставлення до Вашої гри» / «Пікова продуктивність при грі в покер: кардинально зміни свої погляди на покер»)
Рік:
2007
Мова:
Російська
Тип:
-
Дисципліни:
МТТ, СНГ, Кеш, Спіни
Тревіс Штеффен
Автор
Тревіс Штеффен

Про те, що це не звичайна покерна книга говорить сам автор, в першій же главі згадавши, що в ній ви не знайдете стандартні поради, по типу: як розігрувати руки, на яких дошках блефувати і скільки ставити в той чи інший момент. У книзі «Пікова продуктивність в покері» даються зовсім інші поради з приводу того як поліпшити вашу ефективність. Тревіс пише про психологічне і фізичне здоров'я гравця в покер, дає корисні рекомендації з приводу того як підтримувати себе і свій мозок в тонусі.

Автор упевнений, що для успіху в покері не достатньо просто знань та ігрової практики. Не менш важливу роль займає фізичне і ментальне здоров'я гравця. Піклуючись про своє здоров'я – ви піклуєтеся про свій розум, а він, у свою чергу, "піклується" про банкрол, – вважає Штеффен. Книга створена для того щоб допомогти читачам отримати максимальну віддачу від свого тіла і розуму під час гри.

Прочитайте покеру книгу «Пікова продуктивність при грі в покер» Штеффена, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Написати книгу Тревісу допомогли поради і рекомендації таких відомих гравців, як Філ Хельмут, Даніель Неграну, Бертран "Elky" Гроспельє та інші. Вони, як і Штеффан, впевнені, що фізичне і моральне здоров'я в покері дуже важливі і нехтуючи ними досягти максимального ефекту від гри не вдасться.


Подібні книги
Девід Скланскі «Теорія покеру»
4.5
11 відгуків
Рік: 2005 / Тип: -
Девід Скланскі
Автор
Девід Скланскі
Детальніше
Відгуки (9)
Аура користувача Vadimzp 256
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Прокинувшись вранці робимо кардіо, йдемо на вулицю проходимо 10000 кроків, приймаємо душ. Після всього сідаємо, відкриваємо 8 столів кеш і у всі тяжкі.

Аура користувача T_Maksymovych 506
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Книга розвиває нетільки навики покера , а і у повсякденному житті! Написати книгу допомогли дуже знамениті гравці.

Аура користувача OlejeanCmates 986
Україна OlejeanCmates Експерт
Експерт

По суті, це книга про здоровий спосіб життя/тренування, і, здається, автор просто ставить слова «покращити свою гру в покер» у кінці кожного розділу. ЇЇ можна застосувати майже до будь-якої справи, яка потребує оптимального функціонування мозку та витривалості.

Аура користувача dEMENT0R 642
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Ця книга - це дисципліна гри в покер в найкращому її прояві. 

Аура користувача yuramu 1887
Україна yuramu Гуру
Гуру

Ось такі книжки потрібно читати і використовувати щоб не було зливів банкролу! дуже правильний підхід автора використавши проф гравців!

Аура користувача Skindeepp 595
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Автор пропонує багато практичних порад, які можна використовувати для покращення своєї гри.

Аура користувача serjio25 977
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Так книга цікава тим, що в ній зосереджено увагу на психології.

Аура користувача Vadimon4ik 363
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

для успіху в покері не достатньо просто знань та ігрової практики. Не менш важливу роль займає фізичне і ментальне здоров'я гравця. Піклуючись про своє здоров'я – ви піклуєтеся про свій розум, а він, у свою чергу, "піклується" про банкрол

Аура користувача Attikus 2244
Україна Attikus Гуру
Гуру

 Книга "Пікова продуктивність у покері" від Тревіса Штеффена є цікавим посібником для гравців покеру, які бажають покращити свою продуктивність і досягти максимальних результатів за столом. Автор зосереджується на психологічних аспектах гри і допомагає гравцям оптимізувати свою ментальну готовність і підвищити ефективність гри.

 У книзі Штеффен розглядає такі теми, як концентрація, розуміння емоцій, управління стресом, планування та організація, встановлення мети і мотивація. Він надає практичні поради і стратегії, які допомагають гравцям покращити свою фокусованість, приймати розумні рішення та ефективно використовувати свій час та ресурси.

 Особлива цінність книги полягає в тому, що вона зосереджується на психологічних аспектах гри, які можуть суттєво впливати на результати гравця. Штеффен допомагає розкрити потенціал гравця, розвиваючи ментальну міцність і стійкість до стресу.

 "Пікова продуктивність у покері" підходить для гравців будь-якого рівня досвіду. Вона надає цінні інструменти і підходи, щоб покращити якість гри і досягти високих результатів. Ця книга є корисним додатком до бібліотеки будь-якого гравця покеру, який прагне розвинути свої навички в психології гри і досягти свого максимального потенціалу.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.