Тревіс Штеффен «Пікова продуктивність у покері»

Тревіс Штеффен «Пікова продуктивність у покері»

Оригінальна назва: «Peak Performance Poker: Revolutionizing the Way You View the Game» («Пікова продуктивність при грі в покер: революціонізуємо ставлення до Вашої гри» / «Пікова продуктивність при грі в покер: кардинально зміни свої погляди на покер»)

Автор: Тревіс Штеффен

Рік: 2007

Мова: Російська

Розділ: Книги про психологію покеру

Дисципліни: усі

Про те, що це не звичайна покерна книга говорить сам автор, в першій же главі згадавши, що в ній ви не знайдете стандартні поради, по типу: як розігрувати руки, на яких дошках блефувати і скільки ставити в той чи інший момент. У книзі «Пікова продуктивність в покері» даються зовсім інші поради з приводу того як поліпшити вашу ефективність. Тревіс пише про психологічне і фізичне здоров'я гравця в покер, дає корисні рекомендації з приводу того як підтримувати себе і свій мозок в тонусі.

Автор упевнений, що для успіху в покері не достатньо просто знань та ігрової практики. Не менш важливу роль займає фізичне і ментальне здоров'я гравця. Піклуючись про своє здоров'я – ви піклуєтеся про свій розум, а він, у свою чергу, "піклується" про банкрол, – вважає Штеффен. Книга створена для того щоб допомогти читачам отримати максимальну віддачу від свого тіла і розуму під час гри.

Прочитайте покеру книгу «Пікова продуктивність при грі в покер» Штеффена, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Написати книгу Тревісу допомогли поради і рекомендації таких відомих гравців, як Філ Хельмут, Даніель Неграну, Бертран "Elky" Гроспельє та інші. Вони, як і Штеффан, впевнені, що фізичне і моральне здоров'я в покері дуже важливі і нехтуючи ними досягти максимального ефекту від гри не вдасться.


Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук