Оновлено
21.04.2024

Тревіс Штеффен «Пікова продуктивність у покері»

Тревіс Штеффен «Пікова продуктивність у покері»
4.5
«Peak Performance Poker: Revolutionizing the Way You View the Game» («Пікова продуктивність при грі в покер: революціонізуємо ставлення до Вашої гри» / «Пікова продуктивність при грі в покер: кардинально зміни свої погляди на покер»)
Рік:
2007
Мова:
Російська
Тип:
-
Дисципліни:
МТТ, СНГ, Кеш, Спіни
Тревіс Штеффен
Автор
Тревіс Штеффен

Про те, що це не звичайна покерна книга говорить сам автор, в першій же главі згадавши, що в ній ви не знайдете стандартні поради, по типу: як розігрувати руки, на яких дошках блефувати і скільки ставити в той чи інший момент. У книзі «Пікова продуктивність в покері» даються зовсім інші поради з приводу того як поліпшити вашу ефективність. Тревіс пише про психологічне і фізичне здоров'я гравця в покер, дає корисні рекомендації з приводу того як підтримувати себе і свій мозок в тонусі.

Автор упевнений, що для успіху в покері не достатньо просто знань та ігрової практики. Не менш важливу роль займає фізичне і ментальне здоров'я гравця. Піклуючись про своє здоров'я – ви піклуєтеся про свій розум, а він, у свою чергу, "піклується" про банкрол, – вважає Штеффен. Книга створена для того щоб допомогти читачам отримати максимальну віддачу від свого тіла і розуму під час гри.

Прочитайте покеру книгу «Пікова продуктивність при грі в покер» Штеффена, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Написати книгу Тревісу допомогли поради і рекомендації таких відомих гравців, як Філ Хельмут, Даніель Неграну, Бертран "Elky" Гроспельє та інші. Вони, як і Штеффан, впевнені, що фізичне і моральне здоров'я в покері дуже важливі і нехтуючи ними досягти максимального ефекту від гри не вдасться.


Відгуки (21)
Аура користувача Vetal 8541
Україна Vetal Еліта
Еліта

Книга допоможе вам налаштуватись на гру, прибрати негативні емоції та мати позитивний настрій.

Аура користувача CiLbcbKuU_XLoPeCb 364
Україна CiLbcbKuU_XLoPeCb Фанат
Фанат

"Пікова продуктивність у покері" від Тревіса Штеффена - це відмінний посібник для тих, хто прагне покращити свою гру у покер.

Автор пропонує чіткі та практичні поради щодо підвищення ефективності гри, використовуючи стратегії, які допоможуть гравцям досягти високого рівня результативності.

Книга відзначається доступним стилем та зрозумілими прикладами, що робить її корисною як для початківців, так і для досвідчених гравців.

Штеффен розкриває ключові аспекти покеру і розкриває техніки, які допоможуть читачам досягти високих результатів за столом.

Аура користувача Cokiable 644
Україна Cokiable Експерт
Експерт

Одна з небагатьох книг яка отримає оцінку 5. Дуже важлива і корисна інформація.

Аура користувача Uzhgorod 224
Україна Uzhgorod Фанат
Фанат

Впринципі легко вникнути в суть викладеного в книзі, початківцям дуже корисна інформація!

Аура користувача mikki_19 642
Україна mikki_19 Експерт
Експерт

Книга створена для того щоб допомогти читачам отримати максимальну віддачу від свого тіла і розуму під час гри.

Аура користувача bufendroll 220
Україна bufendroll Фанат
Фанат

Так книга цікава тим, що в ній зосереджено увагу на психології.

Аура користувача Deadpool_UKR 2762
Україна Deadpool_UKR Гуру
Гуру

"Пікова продуктивність у покері" - це важлива книга, яка допоможе будь-якому покерному гравцеві розширити свої знання та навички гри. Для тих, хто серйозно грає в покер, ця книга є обов'язковою частиною їх бібліотеки.

Аура користувача PIROZOK1 232
Україна PIROZOK1 Фанат
Фанат

Автор пише про психологічне і фізичне здоров'я гравця в покер, дає корисні рекомендації з приводу того як підтримувати себе і свій мозок в тонусі.

Аура користувача svitlana74 303
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

Книга допоможе гравцям покращити свою гру і досягти максимальних результатів

Аура користувача rostuk95 304
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

В книзі ви зможете знайти багато цікавих порад які допоможуть вам в майбутньому

Аура користувача VaKa89 1900
Україна VaKa89 Гуру
Гуру

Книга Пікова продуктивність у покері охоплює такі навколопокерні теми як: постановка цілей, тайм-менеджмент, здоров'я гравця в покер, поглиблене порівняння між спортсменами та покеристами, харчування та рацион, фізична активність та вправи, відпочинок та оздоровлення, спортивна психологія.

Аура користувача BuyGuns 213
Україна BuyGuns Фанат
Фанат

  Книга розповідає про те, як прийти до пікової продуктивності мозку, в стані якої людина зможе приймати кращі рішення в грі. Слід відразу перерахувати, які моменти не обговорюються в книзі: Як розіграти руки Які ставки робити в певний момент гри Коли краще використовувати блеф Як ставитися до невдачі під час гри.

Аура користувача Vadimzp 361
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Прокинувшись вранці робимо кардіо, йдемо на вулицю проходимо 10000 кроків, приймаємо душ. Після всього сідаємо, відкриваємо 8 столів кеш і у всі тяжкі.

Аура користувача T_Maksymovych 511
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Книга розвиває нетільки навики покера , а і у повсякденному житті! Написати книгу допомогли дуже знамениті гравці.

Аура користувача OlejeanCmates 3136
Україна OlejeanCmates Гуру
Гуру

По суті, це книга про здоровий спосіб життя/тренування, і, здається, автор просто ставить слова «покращити свою гру в покер» у кінці кожного розділу. ЇЇ можна застосувати майже до будь-якої справи, яка потребує оптимального функціонування мозку та витривалості.

Аура користувача dEMENT0R 666
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Ця книга - це дисципліна гри в покер в найкращому її прояві. 

Аура користувача yuramu 2358
Україна yuramu Гуру
Гуру

Ось такі книжки потрібно читати і використовувати щоб не було зливів банкролу! дуже правильний підхід автора використавши проф гравців!

Аура користувача Skindeepp 775
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Автор пропонує багато практичних порад, які можна використовувати для покращення своєї гри.

Аура користувача serjio25 2940
Україна serjio25 Гуру
Гуру

Так книга цікава тим, що в ній зосереджено увагу на психології.

Аура користувача Vadimon4ik 362
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

для успіху в покері не достатньо просто знань та ігрової практики. Не менш важливу роль займає фізичне і ментальне здоров'я гравця. Піклуючись про своє здоров'я – ви піклуєтеся про свій розум, а він, у свою чергу, "піклується" про банкрол

Аура користувача Attikus 4628
Україна Attikus Еліта
Еліта

 Книга "Пікова продуктивність у покері" від Тревіса Штеффена є цікавим посібником для гравців покеру, які бажають покращити свою продуктивність і досягти максимальних результатів за столом. Автор зосереджується на психологічних аспектах гри і допомагає гравцям оптимізувати свою ментальну готовність і підвищити ефективність гри.

 У книзі Штеффен розглядає такі теми, як концентрація, розуміння емоцій, управління стресом, планування та організація, встановлення мети і мотивація. Він надає практичні поради і стратегії, які допомагають гравцям покращити свою фокусованість, приймати розумні рішення та ефективно використовувати свій час та ресурси.

 Особлива цінність книги полягає в тому, що вона зосереджується на психологічних аспектах гри, які можуть суттєво впливати на результати гравця. Штеффен допомагає розкрити потенціал гравця, розвиваючи ментальну міцність і стійкість до стресу.

 "Пікова продуктивність у покері" підходить для гравців будь-якого рівня досвіду. Вона надає цінні інструменти і підходи, щоб покращити якість гри і досягти високих результатів. Ця книга є корисним додатком до бібліотеки будь-якого гравця покеру, який прагне розвинути свої навички в психології гри і досягти свого максимального потенціалу.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.