KO Series повертається на PartyPoker з гарантією 10 000 000$

KO Series  на PartyPoker

З початку нового року популярний покер-рум PartyPoker активно впроваджує різноманітні акції, турніри і формати гри для залучення все більшої кількості гравців.

Так, наприклад, днями ПатіПокер ввели нову турнірну сітку для недільника PartyPoker MILLION, завдяки якій кожен покерист отримав можливість потрапити на легендарний турнір з бай-іном у 1 000 000$ абсолютно безкоштовно.

На цьому команда PartyPoker вирішила не зупинятися і анонсувала повернення серії прогресивних нокаут-турнірів із загальною гарантією в 10 000 000$.

Читати також: PartyPoker запустили столи fastforward у мобільному софті

KO Series пройде з 2 по 16 лютого. За кожного вибитого з гри опонента гравець отримуватиме баунті, а ціна за його «голову» буде підвищуватися.

Варто відзначити, що в турнірах стягуватиметься рейк з бай-іну за баунті. У рамках серії пройдуть події KO Series SPINS, де можна буде виграти квитки на різноманітні турніри.

Точна структура і розклад турнірів поки невідомі, проте організатори обіцяють безліч різних форматів, які (з огляду на загальну гарантію) матимуть значні призові фонди.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий