Колишній гравець Арсеналу: «Я програв в покері 6 000 000£»

Ніклас Бендтнер

Ніклас Бендтнер – професійний футболіст, колишній гравець лондонського Арсеналу. Зараз Нікласу 32 роки і він знаходиться в якості вільного агента.

Футболіст разом зі своєю дівчиною Філін створили розважальне шоу з назвою «Ніклас і Філін». У ньому зірковий футболіст розповідає про подробиці свого життя. Не обійшлося і без покерних історій.

6 000 000£ програні в покер

Ніклас розповів телеглядачам про те, що почав грати в покер в 19 років і за цей час програв близько 6 000 000£. Датчанин отримував хорошу зарплатню в лондонському Арсеналі, яка дозволяла йому брати участь в дорогих іграх проти професіоналів.

Однак Бендтнер каже, що ігрової залежності у нього немає, а ці ігри були лише звичайною розвагою за дорогу плату. У своїй передачі Ніклас розповів про ті часи:

«Я багато часу провів за грою в покер. У якийсь момент ситуація стала критичною і у мене могли виникнути великі неприємності. На щастя, мені вдалося пережити ті події і після них я перестав грати такі дорогі гри»

Тепер Бендтнер грає тільки в домашні ігри зі своїми друзями, а мінімальна ставка складає приблизно 100 датських крон. Що саме сталося в критичний момент гравець так і не розповів, але після цього він перестав грати в дорогий кеш.

Взагалі в житті Нікласа було багато скандалів. У 2018 році він побив таксиста і отримав 50 днів тюремного ув'язнення, а на Євро-2012 під час святкування голу показав свої труси, на яких була реклама букмекерської контори.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий