Колишній морський піхотинець США виграв квиток на Головну подію WSOP Paradise

Фестіваль WSOP Paradise

До довгоочікуваної серії WSOP Paradise залишилось менше місяця, і на цей час свою участь у цій події вже підвередило більше 1 000 гравців з усього світу. Одним з таких претендентів на гарантію в 50 000 000$ стане і онлайн-кваліфаєр Пол Роджерс.

Роджерс є колишнім морським піхотинецем США, який виграв свій квиток на Головну подію з байі-ном 5 300$ через сателіт:

«У тому турнірі було понад 2 200 гравців, і це був турнір за одне місце. Це було цікаво, тому що я насправді робив багато роботи по дому в той день. Я просто грав на своєму телефоні», – сказав Роджерс після того, як виграв свій квиток на Main Event. «Я просто розігрував свої хороші руки й звертав увагу, лише коли було потрібно, але решту 7 годин я не звертав уваги. Я просто грав, і коли дійшло до трьох фінальних столів, я сів і почав грати зосереджено. На щастя, я зміг пройти весь шлях».

Ми вже писали, що гравці з вищого ешелону покерної спільноти вже оголосили про свою прихильність до серії WSOP Paradise. До них також приєднаються зіркові спортсмени та знаменитості. Серед останніх поповнень ростеру учасників варто виділити засновника серії Tritin Poker Пола Фуа та музиканта Худі Алена. Вони теж приїдуть у грудні на Багами щоби поборотись за браслети WSOP.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.