Колишня зірка НБА Пол Пірс «кинув» свого знайомого на 180 000$, програвши гроші в покер

Колишня зірка НБА Пол Пірс позичив 180 000$ на гру в покер, але віддавати борг після програшу не планує

​Минулого року ми вже розповідали про покерні пригоди колишньої зірки НБА Пола Пірса – відомий баскетболіст невдало зіграв у «хомці» та лишився винним своєму знайомому 180 000$.

Якщо коротко, то Пірса запросив до себе на домашню гру його приятель Стівен Кармон. Того вечора екс-гравець «Бостон Селтікс» позичив у нього спочатку 150 000$, а після програшу – ще 40 000$, які також програв. Як можна здогадатися, у баскетбол Пірс грає набагато краще, ніж у покер.

Відомо, що член Залу слави НБА повернув Кармону лише 10 000$, після чого відмовився віддавати борг. Залишається загадкою, чому спортсмен, який заробив за кар'єру понад 200 000 000$, не зміг розрахуватися із приятелем. Але справа дійшла до суду – засідання тривали більше року.​

Днями у цій ворожнечі було поставлено крапку – Кармона врешті решт відмовився від усіх претензій щодо боргу Пірса. Як виявилося, це було єдиним правильним рішенням, адже він все одно не зміг би відсудити свої гроші.

Річ у тому, що у Каліфорнії стягнення боргів за азартні ігри зазвичай неможливе з юридичної точки зору. Винятки можливі лише у випадку, якщо мова йде про ліцензовані гральні заклади. За борги, що виникли у неформальних чи незаконних іграх, ніякої відповідальності не передбачено.​

Оскільки Пірс позичив гроші під час приватної гри в покер, він залишився перед законом «чистим». Коментарів обидві сторони не надавали, але зрозуміло, що навряд чи хтось ще захоче позичати зірці НБА гроші на гру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.