Колись молода зірка покеру Джастін Сміт повернувся на WSOP після 9-ти років відсутності

Джастін «BoostedJ» Сміт

Наприкінці 2000-х та на початку 2010-х років Джастіна «BoostedJ» Сміта вважали чи не найголовнішою молодою зіркою покеру. Хлопець почав грати ще у 19 років, коли через інцидент на кілька місяців опинився в інвалідному візку. Тоді друзі навчили його грі у Холдем і Джастін почав розривати. У своєму першому ж турнірі він взяв перше місце та виграв 175 000$. За наступні кілька років він оформив три фінальних столи на WSOP, заробив понад $2,2М призових у турнірах, а у фіналі 2010 WPT Bellagio Cup VI вибив самого Філа Айві.

Але після 2013 року він майже перестав грати у покер.

"У той час я просто перегорів. Мені більше не хотілося грати, тож я взяв дуже довгу перерву", - пояснив Джастін свою відсутність. - "Тоді я грав дуже багато. Божевільні кеш-ігри, яких точно не показували по телевізору. Крім того, як прокидався, проводив дуже багато години онлайн, навіть грав поки приймав душ й залишався вдома, якщо гра була надто хорошою, а мені потрібно було кудись піти. Це було не дуже здорово".

Однак "BoostedJ" останні кілька років не просто сидів і нічого не робив. Насправді він був дуже зайнятий за межами покерного світу.

"Після покеру я в основному займався продюсуванням фільмів і телешоу, а також займаюся музичним бізнесом", - сказав Сміт.

Сміт дійсно був продюсером кількох голлівудських фільмів за участю таких відомих акторів, як Джош Хатчерсон і Дейн Кук. А прямо зараз Сміт продюсує майбутній байопік про покійного Дойла Брансона й шукає потрібного актора для головної ролі.

Можливо саме пошуки натхнення для нового фільму, а можливо жага до гри, но щось з цього повернули Сміта на WSOP, де він взяв участь у кількох сайд-івентах та у турнірі Event #66: 10 000$ PLO Championship.

"Мене повернуло до 10k PLO те, що я думав про це протягом останніх двох тижнів. Ця ідея просто раптом прийшла до мене, мені здалося, що я справді захотів грати в покер. Але коли приїхав сюди, то сталося дещо дуже дивне. Я думав, що повернусь туди де закінчив, але зайшовши у зал я не впізнав більшості з цих людей. Та і в цілому їх стало більше, у мій час покер був менш популярний".

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.