Компанія Тоні Джі активно інвестує в біткойни

Тони Джи

Популярний покерист литовського походження з Австралії Антанас Гуога, відомий в покерній спільноті під псевдонімом Тоні Джі, завжди славився своєю діловою хваткою, завдяки гарному аналітичному складу розуму.

І зараз одна з його компаній під назвою Cypherpunk, ринкова вартість якої становить приблизно 5 000 000$ розглядає біткойни як відмінну сферу для інвестицій.

Наразі компанія вже володіє 277 біткойнів, це еквівалентно приблизно 6 532 380$ (за даними на 23.12.20).

Читати також: Трафік покер-румів за 2020 рік зріс на 40% в порівнянні з 2019-м

Про те, що ця компанія збирається і надалі інвестувати в криптовалюту стало відомо завдяки звіту Cypherpunk за минулий місяць:

«Збільшення запасів біткойнів є результатом повної ліквідації позицій в Monero (XMR) і Ethereum (ETH), а також часткового використання доходів від закритого приватного розміщення на суму 505 000 канадських доларів» – сказано у звіті.

Насправді подібні інвестиційні ініціативи для компанії Тоні Джі не дивні. Цей покерист завжди був успішним і прозорливим бізнесменом, а в один момент він навіть став депутатом Європарламенту від Литви.

Своєю чергою за даними JP Morgan Chase (великий банківський і інвестиційний гігант), біткойн зараз став дуже популярною інвестицією в альтернативні валютні активи, поряд із золотом. Тому очевидно, що відомий "австралійський балабол" в цьому зацікавлений.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.