Коннор Бересфорд став Гравцем Року 2020 по версії PocketFives


Відомий покерист з Великобританії Коннор Бересфорд до недавніх пір вважався найуспішнішим МТТ-гравцем в онлайні. Покерист грає в основному на Старзах під ніком "1_conor_b_1".

Принаймні більшу частину минулого року він був 1-м в списку світових онлайн-гравців за версією популярного покерного ресурсу PocketFives.

І ось, за версією цього ж покерного ресурсу він став Гравцем Року 2020. Коннор отримав це звання в "жорсткій конкурентній боротьбі", проте йому все ж вдалося обійти по рейтингу бразильця Бруно "bbotteon" Боттеона.

Читати також: Коннор "1conor_b_1" Бересфорд став чемпіоном турніру хайролерів на WCOOP

Коннор зайняв таку високу позицію в рейтингу ще на початку минулого року, коли він переміг в турнірі за 2 020$ на GGпокерок і заробив 611 130$, які стали найбільшими в його кар'єрі.

Окрім цього великого виграшу, він також заробив 70 580$ в турнірі POWERFEST на PartyPoker. Потім, навесні він здобув три великі перемоги в турнірах хайролерів на PokerStars, які закріпили його лідерство в рейтингу. В сукупності, він отримав у цих трьох турнірах 798 290$.

На початку цього року Коннор поки що займає 6-те місце в рейтингу, а Боттеон, якого він обійшов – на першому. Коннору потрібно багато зусиль, щоб стати першим і в цьому році.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.