Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Корнут зумів відновити свою перевагу над Гальфондом

Протистояння між Філом Гальфонд і Ченс Корнут в їх хедз-ап битві Galfond Challenge почало набирати нових обертів.

Тільки Гальфонд почав обігрувати Корнута і набирати перевагу, як Корнут раптово почав відіграватися і повернув собі першість в цій гонці.

За результатами останньої (34-й) сесії Ченс Корнут виграв у засновника і головного амбасадора Run It Once Poker 8 500$ і тепер випереджає Філа Гальфонда на 36 500$.

Читати також: Філ Гальфонд знову почав скорочувати відставання від Ченса Корнута

Гравці розіграли 17 700 рук з 35 000 роздач, запланованих в рамках всього челенджу. Тобто, буквально за 600 роздач Ченс Корнут зумів знову розгорнути все в свою користь.

Під час попередньої (33-й) сесії, Корнути виграв у Гальфонда 60 000$, таким чином він ще тоді став знову випереджати свого опонента.

До цього Гальфонд активно перемагав в декількох сесіях поспіль і були всі передумови до того, щоб так і тривало надалі.

Очевидно, що цей бій буде не таким простим, як здавалося на перший погляд, оскільки залишилося зіграти менш 50% з усіх рук що плануються, а очевидної переваги поки немає ні у одного з цих покеристів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.