Корнут зумів відновити свою перевагу над Гальфондом
Протистояння між Філом Гальфонд і Ченс Корнут в їх хедз-ап битві Galfond Challenge почало набирати нових обертів.
Тільки Гальфонд почав обігрувати Корнута і набирати перевагу, як Корнут раптово почав відіграватися і повернув собі першість в цій гонці.
За результатами останньої (34-й) сесії Ченс Корнут виграв у засновника і головного амбасадора Run It Once Poker 8 500$ і тепер випереджає Філа Гальфонда на 36 500$.
Читати також: Філ Гальфонд знову почав скорочувати відставання від Ченса Корнута
Гравці розіграли 17 700 рук з 35 000 роздач, запланованих в рамках всього челенджу. Тобто, буквально за 600 роздач Ченс Корнут зумів знову розгорнути все в свою користь.
Під час попередньої (33-й) сесії, Корнути виграв у Гальфонда 60 000$, таким чином він ще тоді став знову випереджати свого опонента.
До цього Гальфонд активно перемагав в декількох сесіях поспіль і були всі передумови до того, щоб так і тривало надалі.
Очевидно, що цей бій буде не таким простим, як здавалося на перший погляд, оскільки залишилося зіграти менш 50% з усіх рук що плануються, а очевидної переваги поки немає ні у одного з цих покеристів.