Kostya_Jock став раннер-апом турніру за 630$ на ACR Poker: про відмазку та популярні тренди

Kostya_Jock став раннер-апом події 630$ Sunday Blunt Roller на ACR Poker

​На ACR Poker продовжується найкрупніша турнірна серія в історії покер-руму High Five. Фестиваль із загальним призовим фондом 14 400 000$ виявися досить популярним серед гравців – гарантії у багатьох подіях було перебито. Нагадаємо, що серія розпочалася 6-го серпня та триватиме до 27-го числа.

Читати також: Серія High Five на ACR Poker: 220 подій та понад 14 000 000$ гарантії

У неділю в рамках High Five пройшов масштабний івент Hi5 Sunday Blunt Roller з бай-іном 630$ та гарантією 750 000$. Подія зібрала 1 515 входів, завдяки чому призовий фонд турніру склав 909 000 доларів.

Побачити трансляцію недільної події на ACR Poker можна було на YouTube-каналі одного з найпопулярніших українських стрімерів Kostya_Jock. Костя не тільки задіпранив турнір, а й зміг вийти до хедз-апу, де поділив найсолодші «шматочки пирога» з гравцем «mikejozoff».

За результатами угоди Kostya_Jock отримав 135 395$ призових, а чемпіон турніру поповнив рахунок на 149 208 доларів. У своєму телеграм-каналі Костя повідомив, що завдяки цьому заносу він зміг відмазати стрік та оформити особистий бесткеш у кар'єрі. Зазначимо, що 20% виграшу український стрімер вирішив віддати на допомогу ЗСУ.

Топ-5 фіналістів Hi5 630$ Sunday Blunt Roller

МісцеГравецьПризові
1mikejozoff149 208$
2KostyaJock135 395$
3SirCashal0t87 601$
4GPH5263 949$
5gillobono46 682$

Один з трендів Кості вийшов з під контролю?

Популярні тренди у покер-румах від Kostya_Jock

Хайролера зі Львова сміливо можна назвати головним трендсеттером українського покерного ком'юніті. Фірмовий вигук «Взяли!», який часто можна почути під час його трансляцій, розійшовся серед багатьох інших стрімерів.

А після того, як Костя поставив на аватарку у покер-румах фотографію відомої української покеристки Ольги Єрмольчевої, це перетворилося на справжню «Мангустоманію» серед гравців. За легендою, фото Мангусти допомагає тягнути олл-іни та й взагалі «вирішує все».

Популярний челендж серед покеристів: українські гравці ставлять Ольгу Єрмольчеву на аватарки у покер-румах

​Але, здається, популярний тренд Кості почав виходити з під контролю. Вже деякий час під час сесій стрімер почав помічати гравців, які також підхопили цей челендж, але у своїй інтерпретації – на їх аватарці красується фото самого Кості.

Чи стане ця «Джокостизація» таким же популярним трендом, як і «Мангустоманія»? Та чи приносить аватарка із Костею успіх за столами? Час покаже... 😉

Americas Cardroom
США Доступно для гравців з вашої країни
4.0 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (3)
Україна Dr_Ligvi Заблокований
Заблокований

Кайф))) на середині статті вже здогодався хто автор 

0 відповідей
Україна Diana1994 Експерт
Експерт

Обкладинка з Форбс то геніально)

0 відповідей
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Вітаю! Гарний результат!! І аватарка гарна 

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.