Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Костянтин "krakukra" Маслак увійшов в топ-3 турніру Stadium Series

Костянтин "krakukra" Маслак 2020

Костянтин "krakukra" Маслак – досвідчений російський покерист, який показує відмінні результати в онлайні. В його активі багато перемог, в тому числі він ставав двічі чемпіоном SCOOP і один раз WCOOP.

Днями до списку його тріумфів міг додатися ще один, але Костянтин зупинився за крок від хедз-апу. Турнір Stadium Series Heat 15-H зібрав 474 входи за 1 050$. Близько чотирьохсот покеристів боролися за призовий фонд 500 000$.

За фінальним столом грав і стрімив свою гру Лекс Вельдхус. Амбасадор PokerStars не виправдав очікувань своїх глядачів і покинув турнір на восьмому місці.

Читати також: Сателлітчік перетворив 11$ в 61 700$ у турнірі Stadium Series

У фіналі також зіграли двоє росіян: Костянтин "krakukra" Маслак і "davidov_luck". Так склалося, що покинули гру вони практично синхронно один за іншим. Спершу склав свої повноваження "davidov_luck", а потім Костянтин Маслак вилетів на третьому місці. Маслак забрав 26 400$ призових і 6 400$ у якості баунті.

Переможцем турніру став норвежець spirrevip, який здолав у фіналі голандця pm_marke. Незважаючи на це, переможець і переможений отримали практично однакові призові 41 065$ і 41 064$. Чого не можна сказати про баунті: spirrevip заробив 27 000$ в якості баунті, а pm_marke заробив лише 19 000$ в якості нагороди за вибивання гравців.

Результати турніру Stadium Series за 1 050$

Турнір Stadium Series за 1 050$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.