Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Котельников потрапив у призи двох турнірів High Roller Club на Старзах

Андрій Котельников

Російський гравець Андрій Котельников, більш відомий на Старз як "Kot_Spartac" останнім часом регулярно потрапляє в призи турнірів в топових покер-румах.

Нещодавно на PartyPoker він переміг в турнірі High Roller Club зі змішаних дисциплін з бай-іном 530$ і з призовим фондом 66 000$, де заробив 6 321$ призових + 6 719$ баунті.

Вчора Котельников потрапив в топ-5 призерів одразу двох турнірів High Roller Club, на цей раз вже на PokerStars.

High Roller Club Daily Supersonic

Читати також: Росіянин переміг в нокаут-турнірі High Roller Club на PokerStars

В цьому 6-макс турнірі вартістю 530$ з гарантією 35 000$ Котельников зайняв четверте місце і отримав виплату в 4 950$. Завдяки поляні з 90 входів призовий фонд івенту склав 45 850$.

Трохи більше в цьому турнірі пощастило українцеві Павлу "Remi Lebo_10" Коліновскому, який посів третє місце з призовими 6 450$.

В призову зону цього івенту потрапило 11 гравців, а мінімальні призові склали 1 320$.

High Roller Club Daily Cooldown

High Roller Club Daily Cooldown на PokerStars

Даний нокаут-турнір з бай-іном 1 050$ і гарантією 30 000$ нарахував 42 входу, які допомогли перебити гарантію на 12 000$.

В призи цього івенту потрапило лише 4 гравці і Котельников (як ви вже зрозуміли) виявився одним з них. На цей раз він зайняв друге місце і заробив 7 450$. Також 4 170$ він отримав в якості баунті.

Мінімальні призові склали 2 370$. Близько до баббл підібрався російський покерист Андрій "drupa-lucker" Чернокоз, який зробив в цьому івенті 2 входи, проте вибув на десятому місці.

Також до призової зони потрапити не зміг українець Олег "Fukuruku" Васильченко (20-те місце). Проте, він зміг злегка "відбити" свій бай-ін в турнір, заробивши баунти 250$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.