Джейсон Кун виграв 8-й титул Triton Series. Найкращій турнірний гравець в історії?

Джейсон Кун виграв 8-й титул Triton Series

Визнанний кращім гравцем Triton Series 2022/2023 року Джейсон Кун виграв ще один турнір у Лондоні - $60K NLH 7-Handed. Цим самим він оновив власний рекорд за кількістю перемог. Тепер на рахунку американця вже вісім титулів чемпіона Triton Series.

У вівторок амбасадор GGPoker підкорив поле з 67 унікальних гравців (37 ре-ентрі) і здобув свою першу перемогу з того часу, як цього літа у нього народилася друга дитина.

Я граю тому, що люблю покер. Зараз граю менше, тому що в мене маленька дитина, але за столом, як і раніше, завжди максимально зосереджений і намагаюся показати кращу гру.

Щоб перемагати, потрібно мати дуже сильне бажання та бути наполегливим у досягненні своєї мети. Щоправда, я кілька разів думав про те, щоб піти з покеру.

Секрет успіху простий: потрібно оточити себе людьми, які краще і умніше вас у своїй справі. Я думаю, що мої опоненти грають краще за мене. Але я просто продовжую вчитися у них і ставати кращими.​

Восьмий титул Тритон Куна, а також його успіхи на інших турнірах та серіях вже зараз змушують зарахувати його до когорти найкращих турнірних гравців сучасності, а можливо, і за всю історію покеру. 

За даними Hendon Mob, у Куна зараз 49 467 007$ призових у живих турнірах. Це ставить його на п'яте місце в історії, але відставання від Чідвіка вимірюється лише кількома сотнями доларів. При цьому домінування Куна серед хайроллерів не обмежувалося останньою парою років. Він є одним із найкращих у світі за останнє десятиліття. Також на його рахунку браслет WSOP, який він здобув у 2021 році та перемого над Філом Хельмутом в High Stakes Duel. Безумовно Кун рано чи пізно увійде до Зали слави покеру, але питання в тому чи є він найкращим у світі в живих турнірах з покеру прямо зараз? 

Чи можливо Стівен ЧідвікМайкл АддамоФіл Хельмут, Філ АйвіДевід ПітерсШон ДібБрін КенніДжастін Бономо чи хтось інший кращій за Куна? 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.