Кріс Манімейкер: «Вегас надере вам зад, якщо ви не будете готові до серії»

Кріс Манімейкер 2023

Минуло 20 років після знаменитої перемоги Кріса Манімейкера в МЕ WSOP. За цей час багато чого змінилось, але незмінним лишається одне: кожне літо десятки тисяч покеристів прибувають до столиці азарту. У всіх них одна мета: заробити багато грошей та гарно провести час.

Але для новачків поїздка у Лас-Вегаc – великий іспит на міцність. Кріс навіть каже, що місто надере вам зад, якщо не будете добре підготовлені до серії. Тому, вашій увазі декілька порад від містера Кріса.

Читати також: Кріс Манімейкер вимушений закрити свій покер-рум у Кентуккі

Підготуйтесь до рутинної праці

«Ви навіть не уявляєте, скільки разів я бачу людей, які не можуть розплющити очі в День 2, тому що вони залишилися на вечірці напередодні. Не робіть такої помилки. Але щоб цього уникнути, потрібно заздалегідь скласти план»

У Вегасі завжди щось відбувається. Кожен день, 24/7, щось відбувається в цьому місті. Це плюси і мінуси міста. Якщо ти будеш тусити при кожній нагоді, ти закінчиш тим, що забажаєш спати прямо під час важливого івенту.

«Ви повинні знати, в які події ви плануєте грати, перш ніж вийти з літака. Плануйте вихідні між подіями, якщо ви будете там на деякий час. Багато відпочивайте вночі. Ці поради можуть здатися елементарними, але дисципліна в дрібницях має велике значення в такому місті, як Вегас»

Кріс рекомендує не грати більше двох турнірів за один день. Для психіки і банкролу любителя (та навіть і професіонала) дуже складно грати багато івентів в день. Звичайно, якщо ви не Даніель Негреану, який витратить на бай-іни 1 000 000$.

Де зупинитися та що поїсти

Після того, як WSOP переїхав з Ріо, стало більше хороших місць для відпочинку. Про обідню перерву подбайте та забронюйте місця заздалегідь. Як правило, ви приблизно знаєте, коли запланована перерва. Останнє, що ви хочете зробити, це боротися за їжу аби встигнути вчасно на наступний етап турніру.

Манімейкер полюбляє зупинитися в Bellagio, The Wynn або The Aria. Особливо зараз, коли це в Horseshoe/Paris, Кріс рекомендує знайти щось у межах пішої досяжності, якщо це можливо.

Слухайте своє тіло

Вегас виснажить вас. Спека, довгі дні, безперервні турботи та нерви; вони беруть своє. Після чотирьох чи п’яти днів у Вегасі зазвичай люди втомлюються, це виснажливо.

«Цими днями я прилітаю на Головну подію. Коли я зазнаю краху, я готовий встигнути наступним рейсом додому. Повторюючи решту моїх порад, прислухайтеся до свого тіла. Ці дні можуть бути важкими, коли ви на вершині своєї гри. Якщо ви надто розтягнуті, виснажені або весь час виснажені, ви просите вигоріти або ще гірше»

Удачі цього літа

На даний момент Кріс знаходиться вдома з дружиною та дітьми. Проводить з ними разом літо у сімейній обстановці. Але, звичайно, приїздить, щоб зіграти в Мейн Івенті:

«Можливо, ви відпрацьовуєте всі сім тижнів серії, а можете просто націлитися на одну подію, як я. У будь-якому випадку, робота, яку ви вкладете заздалегідь, окупиться в довгостроковій перспективі. Добре готуйтеся, добре грайте та добре бігайте. Щасти вам цього літа»

Ось такі поради від Кріса. Зізнавайтесь, хто хоча б раз був у Лас-Вегасі? Як там? :-)

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.