Кріс Манімейкер відкриє свій власний покер-рум


Якщо ви хоч трохи орієнтуєтесь у світі покеру, то напевно чули про по-справжньому легендарного покериста Кріса Манімейкера. Його перемога в Мейн Івенті Світової серії покеру в 2003 році вразила всю покерну спільноту.

Справа в тому, що покерист на той час працював бухгалтером і підробляв у ресторані. Він не вважався професійним покеристом, проте впевнено йшов до мрії та здійснив її.

Відобравшись на WSOP ME 2003 в одному з онлайн-сателітів Манімейкер зумів перетворити 40$ на 2 500 000$ і назавжди залишив своє ім'я в історії покеру. Після його приголомшливої ​​перемоги почався справжній бум покеру. У світі покеру почали з'являтися гравці-аматори, які були дуже натхненні його історією. Це явище тоді назвали "ефект Манімейкера".

Читати також: Новий Манімейкер? Переможець WSOP відібрався в турнір всього за 10$

З того часу Манімейкер неодноразово світився на WSOP, а також у великих онлайн-серіях, де вкотре доводив свою майстерність. Він встиг побувати амбасадором PokerStars, проте вже минулого року пішов із цієї посади, щоб стати послом Americas Cardroom.

Тим не менш, Манімейкер вирішив відкрити свій власний покер-рум, правда не в онлайні, а справжній живий рум у штаті Кентуккі з барвистою назвою "Moneymaker's".

Очевидно, Кріс надихнувся тим, як зараз працюють покер-руми в Техасі, де місцеві закони досить суворі по відношенню до гемблінгу. Техаські офлайн-руми працюють за принципом клубів із членськими внесками. Безпосередньо рейк не вилучається, проте по-факту він входить до "членського внеску", до якого також входить бай-ін. Працюючи за такою схемою, живий покер почав процвітати в Техасі і схоже, що Манімейкер вирішив повторити цей успіх у Кентуккі.

Вже 9 червня цього року Кріс отримав бізнес-ліцензію, його підприємство називається Moneymaker's Social Club. У його покер-румі буде вісім ігрових столів, але Кріс додаватиме столи під час проведення великих івентів. Поки що офіційної дати відкриття "Moneymaker's" невідома, але очікується, що рум розпочне свою роботу вже цієї осені.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.