Кріс Манімейкер вирішив покинути команду PokerStars


Топовий покер-рум PokerStars останнім часом активно змінює своїх амбасадорів. Нещодавно команду Старзів покинув відомий російський покерист і покерний стрімер Михайло Шаламов, який повідомив в своєму передноворічному відео.

Однак, напередодні Нового Року стало відомо про відхід з команди Старзів ще одного відомого в усьому світі покерного професіонала – Кріса "Money800" Манімейкера.

В останній день 2020 року Кріс виклав на своїй сторінці у Твітері відео, в якому заявив, що йде з команди PokerStars Pro.

Читати також: Неймар повертається в команду амбасадорів PokerStars

Своє рішення піти з команди професіоналів ПокерСтарс Манімейкер аргументував тим, що "хоче спробувати себе в інших сферах".

«Під кінець року я прийняв рішення не продовжувати контракт з ПокерСтарс і взагалі грати поменше в покер, а побільше бути з моїми рідними і близькими. Спасибі Старзам за ці приголомшливі 17 років спільної роботи» – сказав Кріс.

Кріс Манімейкер співпрацював з PokerStars починаючи з 2003 року. Саме в тому році Крісу вдалося заявити про себе на весь світ, після того, як він виграв Мейн Івент Всесвітньої покерної серії, бувши гравцем-аматором.

По суті, саме Кріса ми можемо дякувати за популяризацію онлайн-покеру в усьому світі, оскільки саме він є тим покеристом, якому вдалося перетворити 39$ у 2 500 000$ за один турнір. Після цієї великої перемоги популярність онлайн-покеру в усьому світі стрімко пішла вгору, через що ця подію в покерній спільноті називають "Ефектом Манімейкера"

Виходить, що Старзи перед Новим Роком втратили двох своїх "найстаріших амбасадорів". Але якщо Михайло Шаламов і надалі планує продовжувати грати і стрімити, то Кріс схоже і зовсім зібрався закинути покер. У своєму "прощальному" відео він навіть пожартував про те, що він навчився "добре брехати людям, але при цьому втратив трудового стажу".

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.