Кріс Манімейкер вимушений закрити свій покер-рум у Кентуккі

​Мабуть немає у світі онлайн-покеру людини, яка б хоч раз не чула про Кріса Манімейкера. Цьому покеристу вдячні безліч регулярів, адже саме його перемога на WSOP ME 2003 спричинила справжнісінький покерний бум і привабила у покерні кімнати велику кількість рекреаційних гравців. Коли він зумів із 40$ через онлайн-сателіт відібратися у вищезгаданий турнір та виграти 2 500 000$ і браслет WSOP – це надихнуло величезну кількість покеристів на нові звершення.

Не дивно, що Кріс захотів відкрити свій власний живий покер-рум й розпочати свою кар'єру організатора live-ігор він вирішив у штаті Кентуккі. Покерна кімната Moneymaker's Social Club розпочала свою роботу у вересні 2022-го року й отримала всі необхідні ліцензії та дозволи від місцевої влади.

Проте уже зараз Манімейкер вимушений закрити свій рум через ймовірне кримінальне переслідування за "організацію нелегальних азартних ігор". Новий окружний прокурор може змінити своє рішення стосовно дозволів.

Читати також: Манімейкер виграв турнір, названий на його честь

Ще задовго до початку роботи покер-руму Кріс усе погодив з колишнім прокурором та отримав цілковите схвалення на роботу. При цьому не було жодних передумов.

«Перед відкриттям ми пішли і поговорили з окружним прокурором Семом Клаймером, і він написав великий, гарний та довгий документ десь на 10-12 сторінок, у якому було сказано, що все, що ми робитимемо в кімнаті, повністю, на 100% законно» – заявив Манімейкер.

Формально гемблінг в штаті Кентуккі знаходиться під забороною, проте у місцевих законах є лазівка, що дозволяє відкривати покерні кімнати під виглядом "соціальних клубів" із членськими внесками. Таку практику активно використовують і в інших штатах зі схожими законами. На шляху до повноцінної роботи Moneymaker's Social Club не було жодних перепон, а от проблеми почались вже тоді, коли рум спробував отримати ліцензію на продаж алкогольних напоїв.

Департамент контролю за алкоголем Кентуккі (ABC) відмовив покер-руму у наданні ліцензії на спиртне й написав листа новому окружному прокурору Кейду Фостеру. Цей прокурор був обраний на посаду листопаді минулого року після того, як Сем Клаймер відмовився балотуватись на другий термін. Новий прокурор вирішив переглянути попередньо схвалену ліцензію на роботу покерної кімнати.

«Минулого тижня у нас були підозри, що Фостер збирається висунути звинувачення, і це могло потенційно створити проблеми мені та моїм співробітникам. Тож з огляду на обережність ми вирішили закрити його» – пояснив Кріс. 

Попри всі ці обставини Манімейкер продовжить виплачувати заробітну плату своїм співробітникам і спробує тимчасово перекваліфікувати заклад у більярдний клуб, бар чи щось інше. Проте, як висловився сам покерист, без покеру саме існування Moneymaker's Social Club залишається під питанням. Від додав, що місцева громада жодним чином не висловлювала свого протесту чи якихось нарікань стосовно відкриття покер-руму. Окружний прокурор Кейд Фостер, в свою чергу, поки що не пояснив своє рішення переглянути дозволи на роботу кімнати.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.