Кріс Мурман зіграв проти своєї дружини в хедз-апі WSOP Circuit

Кріс Мурман 2021

На серії WSOP Circuit завершився турнір з бай-іном 320$ в фіналі якого було справжнє родинне протистояння. Іменитий покерист Кріс Мурман боровся за перемогу зі своєю дружиною Кеті в хедз-апі онлайн-турніру.

Нагадувати про кількість виграних грошей Мурманів не доводиться. Ясна річ, що у його дружини успіхи скромніші: 385 000$ виграних за всю кар'єру в живих турнірах і кілька ITM на WSOP. Проте, в якийсь момент Кеті навіть вийшла вперед по стеку і претендувала на виграш персня WSOP.

В останній роздачі Ліндсі зіграла з Q-4, а Мурман зрівняв з J-10. Справи Ліндсі складалися добре, коли на столі здалися 9-3-Q-4 і дівчина зібрала дві пари. Однак, у рівера були інші плани на цей рахунок. Вісімка на рівері дозволила Мурманові зібрати стріт і саме він став переможцем.

Читати також: Кріс Мурман посів третє місце в Sunday Million на PokerStars

В інтерв'ю після турніру Мурман зазначив, що його дружина давно мріяла виграти перстень WSOP, тому йому було складно не піддаватися:

«Сьогодні я випробував найдивніші почуття, за весь час своєї гри в покер. Протягом декількох років Кеті говорила мені про те, що мріє виграти саме перстень WSOP, навіть більше, ніж браслет. У мене ж не було такої мрії, тому мені довелося зробити велике зусилля, щоб не піддаватися», - розповів Мурман.

Дружина Мурмана додала, що те, як вони грали цей турнір, виглядало досить дивно. Кетті перебувала в іншій кімнаті і подружжя часто перекрикувалося і всіляко жартували один над одним під час розіграшу великих банків.

В результаті бюджет сім'ї Мурманов поповнився на 34 000$, так як Мурман отримав за перше місце 19 500$, а його дружина - 14 400$. Але головна покеру мрія Кетті - виграти перстень WSOP, поки ще залишається в статусі нездійсненої.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі (1)
Україна Crimea71 Фанат
Фанат

Таке цікеве життя ! Що тільки не зустрічається на шляху . Але в деяких людей воно через край бурхливе ,і Мурман ,тому яскравий приклад .Чого тільки не траплялось в його житті ,ким він тільки не був . А фінальний стіл проти  дружини , це взагалі щось ! Сподіваюсь в них досі все гаразд у родинному житті .

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.