Крістен Бікнелл йде з команди амбасадорів PartyPoker

​В цьому році з ПатіПокер пішов вже не один амбасадор. На початку року команду PartyPoker покинув відомий покерист-хайроллер Анатолій Філатов.

Незабаром Філатов приєднався до команди професіоналів покер-руму GGпокерок. Наприкінці серпня ПатіПокер вирішив покинути ще один амбасадор.

Канадська покеристка й одна з найуспішніших жінок-покеристок Крістен Бікнелл заявила, що залишає склад команди PartyPoker.

Читати також: Алекс Фокс зробив пропозицію Крістен Бікнелл

Про своє рішення вона розповіла на своїй сторінці у Твіттері:

«Це були відмінні 4 роки роботи з PartyPoker, але нам пора розлучитися. Я рада продовжувати розвиватися і просувати покер настільки, наскільки я це можу робити в Канаді й в усьому світі. І я завжди прагнутиму бути прикладом для інших жінок, щоб вони грали в цю чудову гру!» – написала Бікнелл.

Команда ПатіПокер своєю чергою побажала Крістен удачі на її подальшому покерному шляху. До побажань також приєднався один з ключових партнерів ПатіПокер і власник казино Dusk Tiil Dawn – Роб Йонг.

Покеристка поки що не розкриває своїх подальших планів. Цілком можливо, що вона піде за прикладом своїх відомих колег, які вже стали амбасадорами GGпокерок. І все ж, вона також може отримати вигідну пропозицію і від Старзів, які зараз активно набирають собі нову команду професіоналів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.