Крістен Бікнелл перемогла в турнірі WPT 7-Max High Roller на PartyPoker

Кристен Бикнелл

Одна з кращих покерісток світу з Канади Крістен Бікнелл цього літа активно поповнює свій банкролл і оформляє перемоги у великих онлайн-турнірах світового масштабу.

Наприкінці липня вона зуміла виграти свій третій браслет WSOP в турнірі WSOP Event #44 вартістю 2 500$ і з призовим фондом 2 118 000$. Окрім омріяного браслету Всесвітньої покерної серії Бікнелл також заробила 79 275$.

Цієї ночі їй вдалося перемогти в івент WPT 7-Max High Roller з бай-іном 5 200$ і призовим фондом 210 000$. За перше місце Крістен Бікнелл заробила 79 270$.

WPT 7-Max High Roller на PartyPoker

Читати також: Бікнелл посіла друге місце в Big Game і очолила лідерборд WPT Online

Ранер-апом турніру з виплатою 52 500$ став покерист з США, який зіграв під прапором Коста-Ріки Девід Пітерс. В кінці липня він також став четвертим в МЕ High Roller Club і заробив 24 000$.

П'яте місце зайняв відомий білоруський хайролер Микита Бодяковський, який отримав призові в розмірі 14 490$.

В івент було зроблено 42 входи, а в призи турніру потрапило 6 гравців. Мінімальні призові в 11 550$ отримав фінський покерист Самі Келопуро.

Бабл-боєм цього турніру став покерист з Росії Арсеній Малинов. За ним на восьмому місці перед баблом також вилетів російський гравець Сергій Денисов.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.