Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Крістен Бікнелл зіграла за фінальним столом WPT Opener

Крістен Бікнелл 2020

Турнір WPT Opener на PartyPoker проходив з трьома різними бай-інами в рамках WPT Online, не включаючи хайролерський івент за 10 300$. У версії турніру за 1 050$ спортсмени боролися за призовий фонд 962 000$.

У фінальний день пройшли 124 особи і переважна більшість з них вже потрапила в призи. Не увійшли до ITM з фіналу лише чотири людини, в число яких потрапив і українець Андрій Новак.

Починаючи з 120-го місця покеристи почали залишати турнір з призовими. Серед них відзначилися такі гравці, як:

З російських гравців ближче всіх до фіналу підібралися Максим Букрєєв (11-е місце і 10 900 $) і Сергій Коновалов (8-е місце і 16 450 $).

Читати також: Ден Шак став раннер-апом турніру WPT #01 Omaha Hi-Lo

За фінальним столом зіграло відразу два амбасадори PartyPoker: Крістен Бікнелл і Дей Котовьезі. Гру вони закінчили теж практично разом: Бікнелл покинула турнір на четвертому місці, а Дей на третьому.

Після цього стартував хедз-ап між Скоттом Маргересоном і Габріелем Лепоре. Перемогу здобув мальтійський покерист Габріель, після чого він отримав виграш 172 000$, а його опонентові дістався приз 123 000$.

Результати WPT Opener за 1 050$

WPT Opener за 1 050$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.