Кубок чемпіонів WPT перейменували в честь Майка Секстона

Майк Секстон 2020

Майк Секстон – один із засновників легендарного покерного туру WPT. У 2009 році був удостоєний попадання в Зал слави покеру завдяки своєму внеску в розвиток цієї гри. Не дивно, що його ім'ям вирішили назвати кубок чемпіонів WPT.

WPT стали першими, у кого з'явився свій перехідний чемпіонський кубок. З року в рік він залишається незмінним, але змінюється переможець, який тримає його в своїх руках. По закінченню кожного сезону Світового покерного туру на кубку гравірують ініціали покериста переможця.

Минулого тижня організатори WPT повідомили, що тепер цей кубок перейменують на честь Майка Секстона. Майк був незмінним коментатором WPT з найпершої її серії, але в 2017 став експертом PartyPoker і пішов з коментаторства.

Читати також: Андрій Сорокін – перший дворазовий чемпіон WPT Online

Дізнавшись про те, що його ім'ям назвуть цілий кубок, Майк не приховував своєї радості:

«Я 15 років коментував турніри WPT і розумію наскільки це складно здобути перемогу в ньому. З 2016 мені таки вдалося це зробити і стати чемпіоном в Монреалі. До недавніх подій я вважав вступ до Зали слави покеру своїм найбільшим досягненням, але зараз з'явилося нове. Спасибі WPT що надали мені честь і назвали кубок чемпіонів в честь мого прізвища»

Незважаючи на те, що Секстон покинув коментаторську команду WPT, його все одно із задоволенням запрошують на трансляції. Його фірмовий голос ні з ким не переплутаєш, а перевірити це у вас буде можливість на прямих трансляціях WPT Online.

У свою чергу директор WPT Адам Пліска відзначив великий внесок Секстона в розвиток WPT. Адам вважає, що Майк це справжнє втілення WPT і він приніс величезну користь покеру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.