Кулер для Дугласа Полка на 46 000$ при шансах суперника в 1%


Багато досвідчених покеристів стикалися з ситуацією, коли суперник виграє роздачу за мінімальних шансів банку. Кулери – невід'ємна частина життя покериста і він справжній професіонал завжди має бути морально готовим до переїзду. Якщо подивитися на популярні телешоу покеру, то там також нерідко трапляються подібні ситуації.

Нещодавно хайроллер із США Ерік Перссон зазнав невдачі на шоу Live at the Bike, програвши з флешем банк у 290 000$ проти фулл-хауса, який зібрав його американський колега Ерік Хікс.

І ось днями кулер наздогнав і молодого і дуже сильного покер-про США – Дугласа Полка. Покериста заслужено називають одним із найкращих хедз-ап гравців у світі і нещодавня ситуація вкотре це довела.

Читати також: Дуглас Полк посперечався на 200 000$, що схудне за рік

Полк взяв участь у живій кеш-грі, яка транслювалася на шоу The Lodge Live. Дуглас отримав на руки кишенькових валетів (J♦-J♣), а його супернику Boston Jimmy роздали пару двійок (2♥-2♠). Коли "Boston Jimmy" з кишенькою двійок підняв до 500$ – Полк залімпив і вирішив подивитися флоп ще з кількома учасниками роздачі.

На флопі десять-валет-десять (10♥-J♥-10♣) Дуглас одразу спіймав натсовий фулл-хаус, проте вирішив чекати, щоб зіграти на велью. Решта також зробили чек і на тьорном випала 2♦. Полк поставив 1 500$ і всі окрім "Boston Jimmy" сфолдили.

Рівер 2♣ був просто приголомшливим для "Boston Jimmy", проте Полк не мав причин думати, що у нього програшна рука. Дуглас поставив контбет в 3 500$ і отримав рейз до 21 000$ від свого суперника з каре.

Ймовірно, інші гравці на місці Полка у відповідь поставили б усі свої фішки, проте Дуглас вирішив просто зрівняти і програв банк у 46 000$ за шансів свого суперника в 1%. Бекдорне каре – досить рідкісне явище, проте багато професіоналів (та й любителів) неодноразово стикалися з подібними випадками. Полк чудово це знав і найімовірніше саме цей досвід врятував його від втрати значно більшої суми.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.