Кун зіграє замість Сівера проти Хельмута на High Stakes Duel


Покерна спільнота з нетерпінням чекає наступного раунду епічної хедз-ап баталії на High Stakes Duel із володарем найбільшої кількості золотих браслетів WSOP – Філом Хельмутом.

Філ перемагав у цих дуелях уже дев'ять разів і програв він лише одного разу – американському покеристу Тому Двану. Проте дуже швидко Хельмут взяв реванш і продовжив свій стрик перемог.

Після своєї перемоги над Скоттом Сівером Хельмут заявив, що грав проти дуже сильного супротивника і цілком можливо, що це спонукало Сівера. 22-го серпня мав відбутися реванш у сумі 1 600 000$ (по 800 000$ з кожного).

Читати також: Філ Хельмут з'явився на WSOP ME у костюмі Дарта Вейдера

Але незабаром Сівер передумав і відмовився від реваншу з Хельмутом. Якихось конкретних заяв Скотт із цього приводу не робив, проте покерист послався на "особисті причини".

Перспектива проведення наступної дуелі виявилася туманною, проте вже зараз стало відоме ім'я нового суперника Хельмута. Ним став відомий американський покерист Джейсон Кун.

Після приєднання до команди GGPoker Джейсон Кун зробив безліч великих заметів як у живих турнірах, так і в онлайні. Наприкінці минулого року він виграв свій перший браслет Всесвітньої покерної серії.

Тепер Кун готовий поборотися з одним із найкращих турнірних гравців. Стилі гри у Хельмута та Куна абсолютно різні. Джейсон добре справиться зі своїми емоціями, чого не скажеш про Філе. Це буде справжня боротьба GTO проти білої магії.

Схоже, що новий противник змусив Хельмута понервувати, оскільки Філ попросив перенести дату їхньої дуелі на пізніший час. Швидше за все, Хельмут хоче краще вивчити гру свого опонента, щоб при їх зустрічі бути у всеозброєнні.

Остаточна дата наступного раунду High Stakes Duel поки не призначена, проте покерному співтовариству слід очікувати епічної сутички двох протилежностей.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.