Квиток у Mystery Bounty за перший депозит від 20$ на GG Poker

​У покерній мережі GG Poker зараз проходить велика і дуже вигідна серія Micro Million$ з невеликими бай-інами, але досить високими гарантіями.

Зі всіх турнірів серії варто виділити івент Mystery Bounty з бай-іном в 10,50$ і величезною гарантією в 1 000 000$.

Правило випадкового баунті залишається у цьому турнірі незмінним. У початковій стадії турніру гравець не отримує нагороду за вибивання суперників, однак у фінальній стадії івента одному з везунчиків пощастить отримає 500 000 баунті за вибивання випадкового суперника.

Читати також: GG Poker став найкращим онлайн-оператором 2022 року

Спеціально напередодні цього івента команда ПокерОК підготувала для своїх гравців справжній сюрприз як унікальний бонус на перший депозит.

Якщо зараз гравець покерної мережі GG Poker здійснить своє перше поповнення ігрового рахунку на суму від 20$, то отримає унікальний бонус.

Йдеться про квиток у вищезгаданий турнір microMILLION$ Mystery Bounty. Після здійснення депозиту від 20$ гравець протягом доби отримає свій бонусний квиток.

Дана пропозиція доступна лише для тих покеристів, які ще не робили свій перший депозит. Акція дійсна до 2 липня (включно).

Зверніть увагу, будь-які грошові перекази між гравцями в мережі GG Poker не враховуються у якості депозиту.

Сучасний покер-рум з найвищим трафіком
GGPoker UA
США Доступно для гравців з вашої країни
4.9 / 5.0
Відмінна
репутація
від CARDMATES
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.