Легендарний покерний стрімер Джейсон Сомервілль повертається до великого покеру

Зірка покерних трансляцій Джейсон Сомервілль повертається до великої гри

​Культова персона покерного світу Джейсон Сомервілль оголосив про своє повернення до великої гри. Чи планує легендарний «JCarver» знову захоплювати Twitch та щільно гріндити в онлайні та на живих серіях – поки що невідомо.

Але що точно відомо – на своїй сторінці у соцмережі Х покерист «засвітив» свою участь у новому випуску шоу Poker Night in America.

Свого часу Джейсон Сомервілль встиг виграти браслет WSOP, майже чотири мільйони доларів у живих турнірах та понад 2 200 000$ за онлайн-столами (не рахуючи заноси у кеш-іграх). Та більше за все він запам'ятався, як зірка Twitch – вважається, що саме він майже самотужки заснував нішу покерних стрімів на цій платформі.

Близько п'яти років тому Сомервілль відійшов від створення контенту, ненадовго з'явившись на горизонті у 2020-му. Та потім знову зник. Минулого року стрімер натякав на своє повернення, але ніхто не знав, коли це відбудеться.

Чим Джейсон займався весь цей час?

Під час Головної події WSOP 2023 покерист дав коротке інтерв'ю на дві хвилини. Все, що він встиг розповісти – Сомервілль зав'язав із марихуаною, замінивши її кофеїном. А також відмітив, як змінився покер за останні роки. Єдине, що не змінилося – гравці продовжують жалітися на бедбіти так само, як і раніше

Судячи з коментарів в «Іксі», шанувальники JCarver зустріли новину про повернення легенди із захватом та сподіваються на відновлення його активності на Твічі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.